Siyaset
SON DAKİKA

ÇORUM KAMUOYUNUN ÖNÜNE EN İYİ ŞEKİLDE ÇIKMAK İSTİYORUZ

Çorum Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Arslan Kaynar Belediye Başkan aday adaylığı başvuruları tamamlandığını belirtti.

Çorum Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Arslan Kaynar 2019 Yerel Seçimlerde Belediye Başkan aday adaylığı başvuru süreci geçtiğimiz cumartesi günü tamamlandığının belirtti. Kaynar ‘’Beklediğimizden çok daha fazla ve birbirinden değerli arkadaşlarımız partimizden aday adaylığı müracaatında bulunmuşlardır. Laçin İlçemiz belediye başkan adayımız açıklanmış, diğer adaylarımızla ilgili değerlendirmeler ise devam etmektedir. Milletimizin gösterdiği bu yüksek teveccüh şehirde, ilçede, mahallede, sokakta köyde hissedildiği kadar belediye başkan aday adaylarımızın da sayısının geçmiş seçimlere kıyasla çok daha fazla olmasıyla teşkilatlarımızda da ziyadesiyle hissedilmektedir’’ dedi.

BELEDİYE MECLİSİNE VE İL GENEL MECLİSİNE BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR

Arslan Kaynar ‘’Belediye meclis üyesi ve il genel meclisi adayı olmak isteyen aday adaylarımızın başvuruları devam etmektedir. Meclis üyeliklerine aday adayı olmak isteyenlerin 15 Ocak 2019 tarihine kadar İlçe Başkanlıklarımıza bizzat başvuru yapmaları gerekmektedir’’ dedi.

 

Etiketler

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir