Yozgat

YOZGAT VALİSİ KADİR ÇAKIR, YERKÖY’DE İNCELEMELERDE BULUNDU

Yozgat Valisi Kadir Çakır Ankara-Yozgat-Sivas Hızlı Tren hattı Yerköy Şantiyesinde incelemelerde bulundu.

Valimiz Kadir Çakır, ilçe ziyaretlerine başladı. İlk ziyaretini Yerköy’e gerçekleştiren Vali Çakır, İlçe Kaymakamı Ali Ada’yı ziyaret etti. Daha sonra kaymakamlık toplantı salonunda daire amirleri, il genel meclis üyeleri, mahalle ve köy muhtarları ile toplantı yaparak sorunlarını dinledi.

Yozgat Valisi Kadir Çakır Yerköy Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu’nu ziyaret etti, belediyenin çalışmaları hakkında Başkan Ağaoğlu’ndan bilgi aldı.

 ŞEHİTLİK ZİYARETİ YAPILDI

Vatanın bölünmez bütünlüğünü müdafaa etmek için canlarını feda eden şehitleri kabrini de ziyaret eden Vali Çakır, şehitler için dua etti. Şehitlik ziyaretinde, Şehit Jandarma Er Hayrettin Arslan’ın babası Battal Arslan Vali Çakır’a, Kuran’ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etti.

 YOL YAPIM ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELENDİ

Vali Çakır, İl Özel İdaresi tarafından asfalt çalışması yapılan yolda incelemede bulunarak, özel idare yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 VALİ ÇAKIR, HIZLI TREN ŞANTİYESİNDE BRİFİNG ALDI

Vali Kadir Çakır, Yerköy ziyareti kapsamında, Ankara-Yozgat-Sivas Hızlı Tren hattı Yerköy Şantiyesinde incelemelerde bulunarak, yüklenici firma yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Etiketler

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir