İskilip

ARIK ’31 MART AKŞAMI KAZANAN İSKLİP HALKI OLMALIDIR!’

Genç İş adamı ve tarihçi Mustafa Arık, Milliyetçi Hareket Partisi’n den İskilip Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı başvurusunu yaptı.

 

Genç İş adamı Mustafa Arık, Milliyetçi Hareket Partisi’n den İskilip Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı başvurusunu yaparak seçim startını verdi.

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’ nin takdirleri, İskilip halkının destekleri ile mahalli seçimlerinde büyük bir başarı elde edeceklerini belirten Mustafa Arık, 31 Mart akşamında kazananın İskilip Halkı olması gerektiğini söyledi.

Seçimi kazanmaları durumunda İskilip halkının tamamen hizmet odaklı bir belediyecilik anlayışı ile tanışacağını ve tüm halkı kucaklayarak sorunlarına çare olacaklarını dile getiren Arık, seçim sürecinin centilmenlik içerisinde geçmesi temennisinde bulundu.

Mustafa Arık ‘’Seçim öncesinde İlçe Teşkilatı ile birlikte izlenecek yol haritası ve çok kıymetli İskilip Halkı için herkesin içerisinde kendisini bulabileceği beklentileri ziyadesiyle karşılayacak projelerimiz var. Bizim yönetimimiz de İskilip halkı tamamen hizmet odaklı bir belediyecilik anlayışı ile tanışacak. Tüm halkımızı kucaklayacak ve sorunlarına çare olacağız. Allah çıktığımız bu yolda bizleri utandırmasın.’’ dedi.

Etiketler

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir