Çankırı

BOZ “2019 YILI ÇANKIRI’DA GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİNİN MİLADI OLACAK”

Başkan Boz, Çankırı Belediyesi’nin 2019 yılında gönül belediyeciliğinin öncüsü olacağını söyledi.

Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz,  2018 yılının sona ermesi dolayısı ile bir yazılı bir açıklama yaptı. Başkan Boz, Çankırı Belediyesi’nin 2019 yılında gönül belediyeciliğinin öncüsü olacağını söyledi.

Boz açıklamasında “Acısıyla tatlısıyla geride bıraktığımız 2018 yılında halkımızla iç içe, bir ve beraber bir duruş sergileyerek şehrimizi huzur dolu bir kent yapma hedefimizi ortaya koyduk. Bu durum, 2019’da ve devamında da değişmeyecektir. Vatandaşlarımızın sorunlarını dinlemek, çözüm yolları aramak, şehrimizin huzuruna katkı sağlamak, 7’den 70’e her vatandaşımızın ve canlımızın yaşam standardını yükseltmek çalışmalarımızın yine merkezini oluşturacaktır. Siyasete atıldığım günden bu yana vatandaşlarımızın hizmetkârı olmaya ant içtim. 2019 yılı ile birlikte bu yeni dönemde de Allah’ın izni ile milletvekillerimiz, meclis üyelerimiz, siyasi parti temsilcilerimiz, sivil toplum örgütlerimiz, mahalle muhtarlarımız, bütün kamu kurum ve kuruluşları ile kısacası halkımıza hizmet veren herkesle uyum içerisinde çalışacağımıza söz veriyorum.’’ dedi.

Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz ‘’Biz gönüller almaya geldik. 2019 yılı Çankırı’da gönül belediyeciliğinin miladı olacaktır. Ülkemizin nadide şehri Çankırı’mızda her haneye, her iş yerine ulaşacak, sıkmadık el, dokunmadık gönül, fethetmedik kalp bırakmayacağız. Herkesin fikrini alacak, Çankırı Belediyesi’ni halkımızla birlikte yöneteceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle 2019 yılının hemşerilerim ve aziz milletim için sağlık, mutluluk, başarı, bolluk ve bereket dolu bir yıl olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum.” Dileklerinde bulundu.

Etiketler

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir