ÇankırıKastamonuSinop

KUZKA ARALIK AYI TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Aralık Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Kastamonu’da gerçekleştirildi.

Kastamonu’da gerçekleşen toplantıya,  Kastamonu Valisi ve KUZKA Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Karadeniz, Yönetim Kurulu Üyeleri Sinop Valisi Köksal Şakalar,  Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz, Kastamonu İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Kayıkçı,

Çankırı İl Genel Meclis Başkanı Ruhi Şeker, Sinop İl Genel Meclis Başkanı Şükrü Gündoğdu, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayrettin Çelikten, Sinop Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salim Akbaş ve KUZKA Genel Sekreter Vekili Dr. Serkan Genç katıldı.

Yönetim Kurulu Üyelerine KUZKA Genel Sekreter Vekili Serkan Genç tarafından çalışmalar hakkında bilgiler verildi. Ardından 2019 yılı Ajans Çalışma Programı ve Bütçesinin kesinleştirildi. 2019 Yılı Proje Teklif Çağrısı Turizm Altyapısının Geliştirilmesi Mali Destek Programı, 2019-2023 Yılları arasını kapsayan Kurumsal Stratejik Plan, 2018 Yılı İnsan Kaynakları Raporu ve Eğitim Programı, Taşınır Mal Yönergesinde değişiklik yapılması hususlarına ilişkin gündem maddeleri görüşüldükten sonra  toplantı sona erdi.

 

Etiketler

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir