Oğuzlar Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Altın Koz Sosyal Tesisleri genç ve dinamik bir yapıya sahip, uzmanlaşmayı ön plana taşıyan, güleryüzlü ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile hizmet kalitesini artırıyor.
Kurumsal kimliğini her zaman bir adım daha ileriye taşımanın gayreti ile faaliyet gösteren Altın Koz Sosyal Tesisleri müşteri talepleri doğrultusunda yenilenen ve zenginleşen mutfağı, su sporları hizmetinin yanı sıra Oğuzlar Belediyesi tarafından alınan yeni teknesi ile farklılığını ortaya koymakla beraber personel yapısındaki yenilikle de İlçeye gelen misafirlerin memnuniyetini arttırmaya yönelik çalışmalarını yürütüyor.
Turizmin ilçe ekonomisindeki yerinin önemine binaen Altın Koz Sosyal Tesislerinin gelişimine önem veren Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım; ” İlçemize gelen her misafirimiz bizler için çok değerlidir. Bu doğrultuda İlçe girişimize yerleştirdiğimiz ‘ Ceviz Diyarı İlçemize Hoşgeldiniz’ tabelasıyla karşıladığımız misafirlerimizi Altın Koz Sosyal Tesislerimiz karşısında yöresel ürünlerin üretildiği, İlçe kadınlarımızın gelir elde etmesi için tüketici ile üreticinin direk ürününün direk buluştuğu hanımeli pazarımız, tekne turu ve su sporları ile insanların keyifli bir vakit geçirmesini sağlayıp ailesi ve sevdikleriyle ustalarımızın ellerinden çıkan birbirinden lezzetli yiyecekleri ile gününü doyasıya geçirebileceği Altın Koz Sosyal Tesislerimizde personellerimiz sizlerin taleplerini yerine getirmek için güler yüzleri ve sizlerden aldıkları enerjileri ile sizlere hizmet etmek için hazır bekliyor. Siz isteyin biz yapalım anlayışı ile yürüttüğümüz gönül belediyeciliği hizmetlerimizi İlçemize gelen misafirlerimize de her yönüyle sunmanın gayreti ile hareket ediyoruz. ” dedi.