Ak Parti Çorum İl Yönetimi Haftalık olağan ve istişare toplantısı Ortaköy İlçesinde yapıldı.

Toplantıya  Ak Parti MKYK üyesi Çorum Millet vekili Ahmet Sami CEYLAN,Milletvekillerimiz Oğuzhan KAYA ve Erol KAVUNCU,Ak Parti İl Başkanı Av.Yusuf AHLATÇI, Kadın Kolları Başkanı Meryem DEMİR,Merkez İlçe Başkanı Erhan AKAR,İl Genel Meclis Başkanı Osman GÜNAY,İl genel sekreteri Recep ÇIPLAK, İlçelerin Belde/Belediye Başkanları,İlçe Başkanları ve yönetim kurulu üyeleri olmak üzere çok sayıda parti yetkilisi katıldı.

Toplantı da İlimizde ve Ortaköy İlçesi başta olmak üzere tüm ilçelerde yaşanan gelişmeler ve yapılan hizmetler değerlendirilerek, önümüzdeki dönem içerisinde gerçekleştirilecek yatırımlar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Ortaköy Belediye Başkanı Taner İSBİR yapmış olduğu açıklamada; AK Partimizin değerli teşkilat mensuplarını ilçemde ağırlamaktan büyük onur gurur duydum, bu toplantıların ilçelerde yapılması birlik ve beraberliğimizi pekiştirmekte yapılan istişareler ile çözüm noktasında zaman kazandırmaktadır. İnşallah toplantılarımız diğer ilçe ve beldelerimizle devam edecektir. İlçemize gelerek bizleri onure eden tüm teşkilat üyelerimize teşekkür ediyorum,dedi.