AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK üyesi Ahmet Sami Ceylan, Manisa’da koordinatörü olduğu 4 ilçenin kongresini yönetecek.
Kongre öncesi Manisa İl Başkanlığını ziyaret eden ve burada Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, tele konferans sistemi ile görüşen Ceylan kongreler hakkında bilgiler verdi. Kongrelerin sağlıklı bir şekilde tamamlanması için gerekli çalışmaların yapıldığını aktaran Ceylan’a teşekkür eden Kandemir, yapılacak olan kongrelerde adaylara başarılar diledi.
Edinilen bilgelere göre AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK üyesi Ahmet Sami Ceylan,  yarın Turgutlu, Cumartesi Salihli, Pazar günü, Saruhanlı ve Akhisar ilçe kongrelerini yönetecek.

Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde partimizi 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize güçlü bir şekilde taşımak için yola çıktık. ‘İnandığın yolda yürü ve gönül seferberliği’ sloganı ile başlattığımız 7’inci Olağan Kongrelerimiz partimize ve ülkemize hayırlı olsun” dedi.