AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, taksi durağını ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet etti.
Gülabibey Mahallesinde bulunan Huzur Taksi durağındaki taksici esnafı ziyaret eden Ceylan, AK Parti olarak korona virüs nedeniyle zor günler geçiren esnafın her zaman yanında olduklarını söyledi. Esnaflara bereketli işler dileyen ve sohbet ederek hasbihal eden Milletvekili Ceylan, Huzur Taksi durağında taksicilerle çay tadında samimi bir şekilde sohbet etti.
“ÇORUM ESNAFI HER ŞEYİN İYİSİNE LAYIK”
Çorum esnafının her şeyin en iyisine layık olduğunu belirten Ceylan, esnafın öneri ve taleplerini alarak hayırlı ve bereketli kazançlar temennisinde bulundu. Dünyadaki birçok gelişmiş ülkeye nazaran daha az can kaybıyla atlatıldığını dile getiren Ceylan, Koronavirüs salgınının tamamıyla ortadan kaldırılana dek maske, mesafe, temizlik ilkelerinin önemine değindi.
“TÜRKİYE EKONOMİK AÇIDAN SAĞLAM DURUMDA”
Türkiye ekonomisinin dışarıdan hiçbir yardıma ihtiyaç duymadan esnafına ve vatandaşlara destek olduğunu da dile getiren Ceylan, “Gerek ekonomik istikrar kalkanı gerekse normalleşme dönemi destekleri ile devreye alınan adımlar Türkiye’nin ekonomik açıdan ne kadar sağlam durumda olduğunu göstermiştir. Şimdi bu süreçle birlikte istihdamda gerçekleştirilecek sıçramaya odaklanıldı. İktidar olarak her türlü desteği esnafımıza, sektörlere ve vatandaşımıza vermek için çaba sarf ediyoruz” diye konuştu.
Milletvekili Ceylan “Maskeyi ihmal etmemek için hep birlikte büyük bir çaba sarf etmeliyiz. Özellikle kapalı mekânda kesinlikle maskeyi takmalıyız” uyarısını ziyaretlerinde dile getirmeyi de ihmal etmedi.

Huzur Taksi çalışanları ve Gülabibey Mahalle esnafları ziyaretleri nedeniyle Milletvekili Ceylan’a teşekkür etti.