Ortaköy Belediye Başkanı Taner İSBİR, Merkezi İstanbul’da bulunan Dünya Çorumlu Dernekler Federasyonunu ziyaret etti.

Ortaköy Belediye Başkanı Taner İSBİR, Dünya Çorumlu Dernekler Federasyonuna ziyarette bulunarak Federasyon Başkanı Metin AKKUŞ ve yönetim kurulu üyeleri ile bir süre sohbet etti.

Başkan İSBİR yapmış olduğu açıklamada; Dünya Çorumlu Dernekler Federasyonumuzun ilimizin tanıtımı için yapmış olduğu çalışmaları yakından takip ediyor ve takdirle karşılıyorum, Bizlerde Belediye Başkanları,Milletvekilleri,Siyasi parti temsilcileri olarak Çorum ilinin tanıtımı için elimizi taşın altına koymalı, ilimizi Dünya Turizm ağında hak ettiği yere ulaştırmalıyız. Çorum’a artık yeni bir ivme kazandırmalı, Ülkemize ait Turizm potansiyelinin arttırılmasında yerimizi almalıyız, dedi.

Federasyon Başkanı Metin AKKUŞ ise, Belediye Başkanımız Taner İSBİR’İN Ortaköy ilçemiz için yapmış olduğu çalışmaları görüyoruz, her biri Ortaköy’e ayrı bir değer katıyor, Başkanımız Ortaköy için büyük fedakarlıklarla gece gündüz demeden sürekli çalışıyor ve ‘ ilçeme bugün ne katabilirim’ kaygısı içinde, Başkanımıza Ortaköy İlçemizde gerçekleştirmiş olduğu çalışmalardan ve Federasyonumuza vermiş olduğu maddi ve manevi destekten dolayı Çorumlu Dernekler Federasyonu yönetim kurulu üyeleri adına teşekkür ediyorum,dedi.