Çorum Ulaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Arap Ballı ve Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Emiroğlu, Sinan Uslu , Reşat Şen, Çorum Austin Ticaret Akia Yetkili Servisi Yöneticilerinden Reha Çöplü ve Saygınlar Oto Servis Yöneticisi Birkan Demirci Bursa İnegölde bulunan Akia Hess Otobüsleri imalat fabrikasını ziyaret ederek Akia otobüsleri hakkında teknik bilgiler aldılar.
Ziyaret sırasında makamında ziyaretçilerini kabul eden Akia İmalat Fabrikası işletmecilerinden Remzi Baka ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek hem Türkiye hem dünya çapında Akia Markasının sektörünün dev ismi olma yolunda ilerlediğini bildirdi. Sürekli olarak markalarını geliştirdiklerini belirten Baka, satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da gerek yedek parça konusunda gerekse servis konusunda sürekli müşterilerinin hizmetinde olduklarını bildirdi.
Çorum Ulaş AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Arap Ballı: “Ulaş A.Ş. bünyesinde 46 adet Akia otobüs bulunduğunu, Çorum halkına daha kaliteli hizmet sağlamak için sürekli çalışma halinde olduklarını bildirdi. Ayrıca halk otobüs firmalarının özellikle bu pandemi süresince maddi olarak çok sıkıntı çektiklerini belirten Ballı, bu süreçte yetkililerden destek beklediklerini de sözlerine ekledi.