AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Çorum için dur durak bilmeden, gecesini gündüzüne katarak çalışmalara devam ediyor.
Her gün temposunu düşürmeden teşkilat ziyaretleri, hasta ziyaretleri ve işyeri ziyaretlerini kesintisiz sürdüren Ahlatcı, yine Çorum’da yeniden faaliyete geçen oluklu mukavva kağıt üretim fabrikası KNT Kağıt Sahibi Orhan Kent ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.
Ülkenin ve memleketin gelişmesi için çalışan tüm sektörlerin yanında olduklarını kaydeden Ahlatcı, “Bunun için bizim üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız” dedi.
Daha sonra Makina Enerji Fabrika Sahibi ve Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dost’u ziyaret eden Ahlatcı, Makina Enerji Fb. İşletme Yetkilisi merhum kayınbiladeri Celal Manan nedeniyle taziye de bulundu.
Makina Enerji fabrikasında yapılan üretim faaliyetleri hakkında bilgi alan Ahlatcı, çalışmalarında başarılar diledi ve memlekete bir çivi çakacak olan işletmecilerin yayında olduklarını hatırlattı.
AK Parti olarak, gerçek anlamda bir üretim ve yatırım seferberliği başlattıklarını söyleyen Ahlatcı, “Kaynakların etkin ve verimli kullanılması bakımından hammadde, enerji, işgücü, ulaşım ve pazar potansiyelini dikkate alarak tarımda ve sanayide ekonomik havzalar veya cazibe merkezleri oluşturulmasını her zaman destekledik” dedi.
Seçimden seçime değil sık sık halkla bir araya geldiklerini belirterek; “Her zaman söylediğimiz gibi sıkmadık el girmedik gönül bırakmadan, seçimden seçime değil her zaman birlikteliğimizi devam ettirmek adına istişarelerimizde buluşuyoruz” dedi.
Teşkilat ziyaretlerinide ihmal etmeyen Ahlatcı, Alaca İlçe Başkanı Ragup Ağaçdan’ın başkanlığında gerçekleştirilen haftalık olağan ilçe yönetim kurulu toplantısına katılarak, gönül seferberliği kapsamında yapılan çalışmalar ile ilgili istişarelerde bulundu.
Çorum’da devam eden kamu yatırımlarını ve yol yapım çalışmalarını yerinde incelemeyi ihmal etmeyen Ahlatcı, bu işlerin bir an önce bitirilerek, halkın hizmetine sunulması için aralıksız kontrollerini sürdürüyor.
Ahlatcı, Çorum-İskilip arasında devam eden yol yapım çalışmalarının yüklenici firma mühendisleri ve yetkililerini ziyaret ederek yol çalışmalarının son durumu hakkında bilgi aldı.

Bütün enerjisini sevdalısı olduğu Çorum’a bir şeyler kazandırmak için harcayan Ahlatcı, Çorum’a ve Çorum halkına hizmet noktasında yaptığı çalışmalardan dolayı da son derece mutlu olduğunu ifade etti.