Çorum Ak Parti Milletvekili  Erol Kavuncu Çorum Tabib Odası’nı ziyaret etti ve yeni yönetime hayırlı olsun dedi. Ziyarette Başkan Dr. Mustafa Azak, Genel Sekreter Prof. Dr. Ayşegül Taylan Özkan ve Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Karhan Kanat hazır bulundu.

Konu hakkında açıklama  yapan Ak Parti Milletvekili  Erol Kavuncu ”Çorum Tabip Odası ziyaretimizde Yönetim Kurulu Başkanı Dr Mustafa Azak ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile, kıymetli sağlık çalışanlarımızın yaşadığımız covit19 pandemi sürecindeki fedekarane hizmetleri, hekimlerimizin, sağlık çalışanlarımızın çalışma koşulları, talep ve beklentileri konularında istişare ve değerlendirmelerde bulunulduk. Teşekür ediyorum.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Dr. Mustafa Azak ise ;” Sayın Milletvekilimiz  Erol Kavuncu ile çok samimi bir şekilde uzun süre görüştük. Yönetim Kurulumuzun çalışmaları, Covid-19 pandemi sürecinde hekimlerimizin durumu ve Hitit Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencilerinin eğitimi, asistan hekimlerimizin eğitimleri ve akademisyenler hakkında değerlendirmelerde bulunduk. Talep ve beklentilerimizi ilettik. Sayın milletvekilimiz büyük bir dikkatle bizi dinledi ve gerekli notları aldı. Gösterdiği bu yakın ilgi için kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.