Cumhuriyet Halk Partisi Çorum İl Başkanı Mehmet Tahtasız, beraberinde parti yöneticileri ile birlikte Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 176. yılı nedeniyle Çorum Emniyet Müdürü Mehmet Gülser’i ziyaret etti.

Tahtasız, “ülkemizin köklü kurumlarından biri olan Polis Teşkilatımızın, vatandaşlarımızın huzur ve güveni için ülke çapında gösterdiği gayretler her türlü takdire şayandır” dedi.

Emniyet Müdürü Mehmet Gülser nezdinde tüm teşkilatın Polis Haftasını tebrik eden ve çalışmalarında başarılar dileyen Tahtasız, günün anısına çiçek takdim etti.

İl Başkanı Tahtasız, 176 yıllık köklü bir geçmişe ve geleneğe sahip emniyet teşkilatının, emniyet ve asayişin sağlanması, kamu düzeninin temini, insan hak ve özgürlüklerinin korunması ile ilgili görev ve sorumluluklarını, toplumun desteğini de almak suretiyle çağdaş bir anlayışla yerine getirdiğini kaydetti.

Tahtasız, pandemi süreci nedeniyle güvenlik güçlerinin görev ve sorumluluklarının büyük oranda arttığını, polisin özveriyle görevini yerine getirdiğini sözlerine ekleyerek, kolaylıklar ve başarılar diledi.

Emniyet Müdürü Gülser ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Tahtasız ve beraberindekilere teşekkür etti.

Ziyarette Tahtasız’a parti yöneticileri; Duran Arslan, Kenan Sır, Ali Özgür ve Burhan Erdem de eşlik etti.