Gündem

AK KADINLAR İSTİŞARE TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK üyeleri, AK Parti Çorum Kadın Kolları Başkanı, İl/İlçe/Mahalle teşkilatları bir dizi etkinlikle bir araya geldi..
AK Parti Çorum Kadın Kolları tarafından her ay il, ilçe kadın kolları teşkilatlarının bir araya gelmesiyle gerçekleşen istişare toplantıları AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Karadeniz Bölge Koordinatörü Elif Yeşim Araz, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi İl Koordinatörü Ayla Gündoğmuş’un Çorum’a yaptığı ziyaretlerle gerçekleşti. İstişare toplantıları öncesinde İskilip İlçe kadın kolları teşkilatları ile bir araya gelen AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK üyeleri ve AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir İskilip’in ardından AK Parti Çorum İl Binasında ve Oğuzlar’da teşkilatlarla bir araya geldi.
AK Parti Çorum il binasında AK Parti Kadın Kolları MKYK Üyeleri, AK Parti Çorum Kadın Kolları Başkanı,İl Kadın Kolları Yönetimi, Mahalle Başkanlarının katılımıyla teşkilat çalışmaları, 2023 öncesi kadın kolları olarak yapılacak çalışmaların istişarenin yapıldığı toplantının ardından Oğuzlar’da ilçe kadın kolları başkanları ve ilçe koordinatörleri toplantısı gerçekleşti.
AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyeleri, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, AK Parti İl Başkan Yardımcıları, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, AK Parti İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanlarının katılımıyla Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım, AK Parti Oğuzlar İlçe Başkanı Mehmet Ali Ekmekci ve AK Parti Oğuzlar Kadın Kolları Başkanı Döndü Kıdak ev sahipliğinde gerçekleşen istişare toplantısı kadın kolları teşkilat mensupları yoğun katılım sağladı.
AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatçı; “ Her zaman her koşulda gece gündüz demeden her kapıyı çalan, her gönüle giren AK Partimizin değerli kadın kolları mensupları şimdiye kadar olduğu gibi 2023’te de sizlerin de destekleriyle AK Partimiz sandıktan zaferle çıkacak. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, AK davamıza verdiğiniz destekler için teşekkür ederiz. Evinden, çoluğundan çoçuğundan feragat edip, bu kutlu dava yolunda büyük bir özveriyle çalışan tüm kadınlarımıza minnettarız.” şeklinde açıklamalarda bulundu.
AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu; “AK Parti siyasetinin göz bebeği, gizli kahramanları AK kadınlarımız’dır. “Kale içeriden fethedilir.” anlayışıyla her eve girip en gencinden en yaşlısına kadar her kesin AK Parti’mize inanarak destek olmalarına vesile olmaktalar.
Türk siyasetine kalite kazandıran; anlam katan; coşku, heyecan, nezaket ve zerafet katan AK kadınlarımızdır, kadın kollarımızdır.
Gerek başarılı teşkilat çalışmaları ve gerekse sosyal sorumluluk çerçevesinde gerçekleştirdikleri hizmetleri nedeniyle, İl, İlçe Ak Parti Kadın Kolları teşkilatımızın bütün kademelerinde hizmet eden hanım kardeşlerimizi tebrik ve teşekür ediyorum.
AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Karadeniz Bölge Koordinatörü Elif Yeşim Araz “ Çorum il kadın kolları teşkilatlarının mahalleleriyle, ilçeleriyle yaptığı çalışmalarını, teşkilatın heyecanını ve coşkusunu takdirle karşıladığını, 2023 seçimlerinde de bu coşku ve heyecanla her kapıyı çalıp her gönle girmenin, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemize kazandırdıklarını herkese aktarmak gerektiğini” belirtti.
AK Parti Çorum Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir; “ Çorum il kadın kolları teşkilatımız iliyle, ilçeleriyle, mahalleleriyle gönüllüler ordusundan oluşan büyük bir teşkilat. Teşkilat olarak bizler Sayın Cumhurbaşkanımızın ülkemiz için verdiği mücadele de gönüllü neferler olarak her yerde, her alanda varız. 2023 seçimleri öncesinde de birlik ve beraberlik ruhuyla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Katımlarından dolayı Milletvekilimize, MKYK Üyelerimize, AK Parti İl Başkanımıza, AK Parti İl Başkan Yardımcılarımıza, AK Parti İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyelerimize, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanlarımıza, Oğuzlar Belediye Başkanımıza, AK Parti Oğuzlar İlçe Başkanımızateşekkür ederiz. Birliğimiz,beraberliğimiz daim olsun” dedi.

The post AK KADINLAR İSTİŞARE TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ first appeared on KANAL 101.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: