Gündem

KARDEŞLİĞİMİZİ ÇOK DAHA PEKİŞTİREREK , ÜRETEN , MİLLİ EKONOMİYE KATKI SAĞLAYAN BİR ÇORUM OLARAK BÜYÜK TÜRKİYE’Yİ HEP BERABER İNŞA EDECEĞİZ

Ak Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğine yapmış olduğu ziyarette şu açıklamalarda bulundu ;

Ahlatcı ; “Tarım ve Orman İl Müdürümüz Sn. Orhan Sarı, Damızlık ve Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanımız Sn. Yılmaz Kaya, Ziraat Odası Başkanımız Sn. Mehmet Sayan, Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Sağlam, Samsun İl Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Sn. Ömer Baykut ve Başkan Yardımcısı Sn. Kenan Yıldırım ile birlikte Damızlık ve Sığır Yetiştiricileri Birliğimizde yapılan üretimler hakkında istişarede bulunduk.”

Açıklamalarına devam eden Ahlatcı ;

“Devletimiz çiftçimize ciddi ölçüde destek olmuş ve olmaya da devam etmektedir. Çorumumuz Ziraat Odamız , Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğimiz ve ilgili diğer Kurumlarla beraber çalışma ve projeleriyle çoğu illere örnek olmaktadır. Tarım ve Hayvancılıkla ilgili tüm kuruluşlarımız Köylerimize çiftçilerimize destek olmak için gayretle çalışmaktadır. Bizde kendilerine her daim gereken desteği vermekteyiz. Çiftçilerimizin ve özellikle Köylerimizde yaşayan vatandaşlarımızla kesintisiz diyalog içinde olmamızı sağlayan Muhtarlarımıza ve hassaten bu talepleri karşılama noktasında emeği geçen burada birlikte olduğumuz Başkanlarıma Teşekkür ediyorum. Özellikle Köy ve Mahalle Muhtarlarımız bizim başımızın tacıdır. Çok önemli ve zorlu vazifeler ifa eden Cefakar Muhtarlarımızın en ufak sorunlarında dahi 24 saatin her anında yanlarında olmaya çalışan İl Teşkilatımız olarak , Çorumumuzda 759 Köyümüz ve Mahalle Muhtarlarımızla birlikte biz büyük bir ailenin ayrılmaz parçaları olduğumuzun bilinmesi gerekmektedir. Çorumumuzu yarınlarda çocuklarımızın çok daha güzel imkanlarda yaşayacağı bir İl haline getirmek için, köy köy mahalle mahalle , Valiliğimiz , Özel İdaremiz , İl Genel Meclisimiz , Belediyelerimiz , Teşkilatlarımız ve Milletvekillerimizle beraber hiç durmaksızın çalışmaya devam etmekteyiz. Kavgadan Fitneden çok acılar çekmiş olan güzel Çorumumuzda rabbim bizlere hayırlı hizmetler yapabilmeyi nasip eylesin.  Derdimiz laf söz dedikodu ile kavga etmek değil , şehrimizdeki birlik beraberliğimizi daha sıkı hale getirmektir. Hangi saikle olursa olsun Memleketimizde fitne yaratılmasına , kardeşliğimize kastedilecek en ufak bir girişime müsaade etmemiz mümkün değildir. Dün olduğu gibi bugün ve her daim Başta tüm Ak Parti Teşkilatlarımız olmak üzere Milletvekillerimizin ve İl ve İlçe Başkanlıklarımızın gönlüde kapısı da tüm Vatandaşlarımıza açıktır.” “Bu vesileyle ; İlimizdeki tüm bu projelerin hazırlanmasında ve uygulanmasında başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere, Tarım ve Orman Bakanımıza, Milletvekillerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” Dedi.

The post KARDEŞLİĞİMİZİ ÇOK DAHA PEKİŞTİREREK , ÜRETEN , MİLLİ EKONOMİYE KATKI SAĞLAYAN BİR ÇORUM OLARAK BÜYÜK TÜRKİYE’Yİ HEP BERABER İNŞA EDECEĞİZ first appeared on KANAL 101.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: