Gündem

CEYLAN’A ULUKAVAK’A BÜYÜK İLGİ!

 

AK Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Ulukavak Mahallesi’nde ziyaret ettiği esnaf ve görüştüğü vatandaşların yoğun ilgisiyle ve sevgi gösterisiyle karşılaştı.

Çorum’un hemen her bölgesini ziyaret ederek hemşehrileriyle hemhal olan Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, özellikle de merkezde tüm mahallelerde cadde ve sokakları geziyor. Esnaflara hal-hatır soran, sorunlarını dinleyen Milletvekili Ceylan, ayrıca hükümetin yaptığı icraatlar ve Çorum’a kazandırılan hizmetleri de anlatıyor.

Türkiye’nin içinde bulunduğu durum hakkında da Çorumlularla söyleşi yapan Milletvekili Ceylan, son olarak da Ulukavak Mahallesi’ni dolaştı.

Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Bektaş, Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Şevket Şakar, Belediye Başkan Yardımcıları Turhan Candan, Lemzi Çöplü, Zübeyir Tuncel, Alper Zahir, Aşdağul Belde Belediye Başkanı Mehmet Çelik, Belediye Meclis Üyesi Cevdet Yalçınkaya ile birlikte Ulukavak Mahallesi’ni gezen Milletvekili Ceylan, Fatih Caddesi, Mavral Sokak’ta bulunan esnafları ziyaret etti. Esnafların yanısıra çay ocakları ve kıraathanelerde bulunan vatandaşlarla da görüşen Ceylan’a mahalle halkının ilgisi yoğun oldu.

Ceylan, gördüğü ilgi ve sevgiden dolayı memnun kalırken, Çorum’un en büyük mahallesi olan Ulukavak Mahallesi’nin Partilerinin her zaman büyük destek verdiğini anlatarak, 2023 seçimlerinin öneminden bahsetti ve bu desteğin daha da fazlasının verilmesini istedi.

 

The post CEYLAN’A ULUKAVAK’A BÜYÜK İLGİ! first appeared on KANAL 101.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: