Gündem

‎Çorum Mv. Erol Kavuncu’nun İDP istişare toplantısı basın açıklaması

Basın Açıklaması

 

Çorum İnsani Değerler Platformu Temsilciliğimizin organizesinde, her biri ‘’bir iyilik hareketi öncüsü’’ olan, yerel ve ulusal düzeyde faaliyet gösteren 60 civarı sivil toplum örgütünün il temsilcisi arkadaşlarımızın yoğun katılımlarıyla bir araya geldik. Son derece verimli geçen programda stk il temsilcisi arkadaşlarımızla,, ilimiz, ülkemiz ve dünya gündemindeki bir çok konu hakkında düşüncelerimizi aktardık istişare ve değerlendirmelerde bulunduk. Ak Partimizin 2023 hedefleri, 2053, 2071 vizyonu ve eğitim, kültür, gençlik konularında yapılan ve planlanan çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulunduk. Proğramda söz alan stk temsilcisi arkadaşlarımız, stk çalışmaları hakkında bilgilendirme ve tecrübe paylaşımında bulunarak toplantımızın son derce verimli geçmesine katkı sağladılar. Böylesine istifadeli bir programda bizleri buluşturan, Çorum İnsani Değerler Platformu İl Temsilcimize ve platform üyesi kardeşlerimize şükranlarımı sunuyorum.

Yaşadığımız çağda karşılığını ve neticeyi sadece Hak’tan bekleyerek yapılan çalışmalar adeta altın değerindedir. Bu yönüyle birer iyilik hareketi olarak kurulmuş tüm sivil toplum kuruluşlarımız güçlü Türkiye’nin en büyük teminatı ve zenginliğidir. Sosyal sorumluluk çerçevesinde erdemli bir toplum inşa etmek için tamamen gönüllülük esasıyla bir araya gelen ve bunu kendine görev addederek adanmışlık ruhuyla çalışan genelde tüm stk’lar özelde İDP yeniden büyük ve güçlü Türkiye’nin inşasındaki gizli kahramanlarımızdır.

Günlük yaşantımızda, siyasette, ticarette…şahit olduğumuz hadiseler insanı insan yapan en önemli hasletin iyilik, ihsan ve yardım olduğunu açıkça ortaya koymaktadır. Günümüz toplumunda ahlaki değerlerin yeniden kuşanılmasının da vazgeçilemez ve ertelenemez bir zorunluluk olduğu aşikardır. Bu nedenle insani değerlerin yeniden kazanılması erdemli bir toplum inşası için tüm paydaşlarımızla çalışmalarımız kararlılıkla devam ediyor, devam edecektir. Bütün bu çalışmalarımız hak, hukuk, adalet temelinde insanca yaşanabilir bir dünya hedeflerimize ulaşıncaya dek sürecektir.

Bizler hepimiz köklü bir vakıf medeniyetinin mirasçılarıyız. Vakfın özünde bulunan yardımlaşma ve dayanışma duygusuyla tüm insanlığın mutluluğunu amaçlayan hatta hayvanları ve doğayı da içine alan engin bir anlayışla hizmet etme gayretindeyiz. Bizler bir ve beraber olduğumuz sürece insanımız, ülkemiz ve hatta dünya için fayda sağlayacak, büyük, başarılı çalışmalara hep birlikte imza atabiliriz.

Aynı ulvi gayeye hizmet için kenetlenerek, aynı hedefe yürüyen sivil toplum kuruluşu temsilcisi paydaşlarımızla hep birlikte omuz omuza bölgesinin parlayan yıldızı Çorum ve güçlü Türkiye için hedeflerimize yürüyoruz. Aziz milletimize hizmet yolunda, daha gidilecek çok yolumuz yapılacak çok işimiz vardır. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.

 

Erol KAVUNCU

AK Parti Çorum Milletvekili

 

The post ‎Çorum Mv. Erol Kavuncu’nun İDP istişare toplantısı basın açıklaması first appeared on KANAL 101.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: