Gündem

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan “Büyüklerimizin Tecrübelerinden Her Zaman Faydalanmak İstiyoruz”

“Büyüklerimizin Tecrübelerinden Her Zaman Faydalanmak İstiyoruz”

AK Parti MKYK Üyesi ve Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Doğru Yol Partisi 19. Dönem Çorum Milletvekili A. Adnan Türkoğlu’nu TBMM’de ağırladı.

Çorum siyasetinin önemli isimlerinden A. Adnan Türkoğlu’nu ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirten Ceylan, değerli büyüğü Türkoğlu’nun her zaman engin tecrübelerinden istifade ettiğini söyledi.

Birikimiyle, kurumsal hafızasıyla Türkoğlu’nun, bir siyaset adamı olduğuna vurgu yapan Ceylan, “Kurduğu ilişkilerle, hayatına ciddi katkılar sunan bir büyüğümüzdür. Vekilimizin önerileri her zaman için bizim başımızın üstündedir. Bir siyasetçi olarak, kurumsal hafızadan, tecrübeden ve o birikimden yararlanmaya devam edeceğiz” dedi.

Çorum için her zaman değerli büyüklerin engin tecrübelerinden yararlanmak istediklerini ifade eden Ceylan, Türkoğlu’nun da bu büyüklerden bir tanesi olduğunu söyledi.

Türkoğlu’nun Çorum’a yaptığı önemli hizmetleri olduğunu belirten Ceylan, kendisine milletvekilliği döneminde Çorum’a getirdiği yatırımlardan dolayı ayrıca teşekkür etti.

The post AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan “Büyüklerimizin Tecrübelerinden Her Zaman Faydalanmak İstiyoruz” first appeared on KANAL 101.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: