Gündem

Akar, Köyleri Gezdi

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar ve beraberindeki heyet Çorum Merkez köyleri gezerek, vatandaşlarla bir araya geldi.

İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Bektaş, İl Başkan Yardımcısı Yılmaz Peker, Merkez İlçe Başkan Yardımcıları Fikret Arslan, Şevket Şakar ile birlikte merkeze bağlı köylerde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Köy ziyaretleri kapsamında ilk olarak, Üyük köyü, Karacaköy ve Yaydiğin köyleri ziyaret edildi.

AK Parti heyeti ziyaret ettiği yerlerde büyük bir teveccühle karşılandı. Köy muhtarları ve köy sakinleri ile bir araya gelen AK Parti heyeti köylerin sorun ve sıkıntılarına yönelik istişarelerde bulundu.

Ziyaretler hakkında bilgi veren Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, “Ziyaret ettiğimiz yerlerde muhtarlarımız ve köylülerimizle istişareler yaptık. Köy ziyaretlerimize devam edeceğiz tüm köylerimize giderek Muhtarlarımız ve köylülerimizle bir araya geleceğiz” dedi.

İl Genel Meclisinin kırsala yönelik yapılan yatırımlara dikkat çeken Akar “İl Genel Meclisimizin köylerimize yaptığı hizmetleri görmek bizleri mutlu ediyor. İlimizin dört bir yanına en güzel hizmetleri götürmeyi hedefleyen anlayışla çalışmaya devam ediyoruz. Bizler her daim vatandaşlarımızla iç içeyiz. Dilimizin döndüğü, gayretimizin yettiği yere kadar derdimizi anlatacak, vatandaşlarımızla hemhal olacak ve Çorum’un her alanda hedeflerine ulaştıracağız” diye konuştu.

Çorum merkezde ki mahallerin hepsinde mahalle toplantılarını gerçekleştirdiklerini belirten Akar, “ Mahallelerimizde ki çalışmaları yerinde inceledik ve mahalle teşkilatımız ile bir araya geldik. Mahalle toplantılarımızı tamamladıktan sonra köy ziyaretlerimize bugün itibariyle başlamış bulunmaktayız. 2023 yılında Türkiye için dönüm noktası olacak olan yerel ve genel seçimlerde köy ve mahalle teşkilatlarımız ile dinamik bir şekilde seçime şimdiden hazırlanıyoruz. Bütün köylerimize bizzat teşkilatımız ile ziyaretler gerçekleştirip taleplerini önerilerini bizzat dinleyip elimizden gelen gayreti göstereceğiz” şeklinde konuştu.

 

The post Akar, Köyleri Gezdi first appeared on KANAL 101.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: