Gündem

AK PARTİ ÇORUM MİLLETVEKİLİ AHMET SAMİ CEYLAN “BAKIŞINI DEĞİŞTİR HAYATA GÜLÜMSE PROJESİNE DESTEK!”

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan’ın girişimleriyle Çorum Kanser Hastaları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından hazırlanan “Bakışını Değiştir Hayata Gülümse” projesine bakanlıktan destek sağlandı.

Emine Hülya Karabıyık’ın başkanlığını yaptığı Çorum Kanser Hastaları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından hazırlanan “Bakışını Değiştir Hayata Gülümse” projesi bakanlığın onayına sunuldu.

Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’dan da konuyla ilgili olarak destek istendi. Milletvekili Ceylan, kanser hastalığı ve hastalarına yönelik oluşan ön yargının giderilmesi amacıyla hazırlanan projeye destek sağlamak amacıyla girişimlerde bulundu.

Ceylan’ın girişimleri neticesinde dernek projesine destek sağlandı.

Dernek Başkanı Emine Hülya Karabıyık, her konuda yanlarında olan Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’a projelerine destek sağlanması hususunda gösterdiği gayretten dolayı teşekkür etti.

Karabıyık, proje kapsamında hastalıklarda ötekileştirme ile zorunlu izolasyon farkındalık eğitimi, aile ve ilişki danışmanlığı, müzikle hayata bağlanmak eğitimleri ile kanserle mücadelede rehabilite gezisi yapılması ve motivasyon atölyesi oluşturulması planlandığını kaydetti.

Milletvekili Ceylan da, her bireyin sağlıklı iken kanser ve benzeri hastalıklara maruz kalabileceğine dikkat çekerek, Çorum Kanser Hastaları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği kuruluşlara her zaman desteğe hazır olduğunu vurguladı.

Milletvekili Ceylan, bu tür desteklerin sağlanmasından dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya da teşekkür etti.

 

The post AK PARTİ ÇORUM MİLLETVEKİLİ AHMET SAMİ CEYLAN “BAKIŞINI DEĞİŞTİR HAYATA GÜLÜMSE PROJESİNE DESTEK!” first appeared on KANAL 101.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: