Gündem

Hemşehri Festivali’nde, Ahlatcı’ya Yoğun İlgi

AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Ankara’da Çorumlu Dernekler Federasyonu ve Mamak Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği Hemşehri Festivali’nde Çorumlularla bir araya geldi.
Hemşehri Buluşmasında yoğun ilgiyle karşılanan Ahlatcı, Çorumlular arasında sağlanan güçbirliği, dayanışma ve buluşmaların kentimiz adına büyük fayda sağlayacağını vurguladı.
AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Çorumlu Dernekler Federasyonu ve Mamak Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği ve ilki gerçekleştirilen Hemşehri Festivali’ne katıldı.
Çorum derneklerinin katılım göstererek, yöresel ürünlerini tanıttığı ve hemşehrileriyle buluştuğu festivalde Çorum Belediyesi ve ilçe belediyeleri stand açtı.
Üreğil Millet Bahçesi’nde gerçekleşen Mamak Belediyesi Çorumlular Federasyonu Hemşeri buluşmasına AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, AK Parti MKYK Üyesi Mücahit Yanılmaz, AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı, Çorum Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hayri Çağır, Çorum Eski Milletvekilleri Salim Uslu, Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt ile siyaset ve bürokrasi dünyasından çok sayıda kişi katıldı.
Bu yıl ilki düzenlenen Hemşehri Festivaline katılan AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, festivale gelen vatandaşların ilgi odağı oldu.
Gördüğü ilgiden dolayı bir hayli memnun kalan Ahlatcı, festival alanındaki hemşehrileri ve vatandaşlarla tek tek ilgilendi.
HEMŞEHRİ BULUŞMASI ÇORUM ADINA BÜYÜK KAZANÇ
Festivalin açılış töreninde konuşan Ahlatcı, Çorumluların bir araya gelmesine ve diğer vatandaşlara Çorum’un tanıtılmasına vesile olan bu organizasyonu düzenleyen herkese teşekkür etti.
Festivallerin şehrin ve ülkenin tanıtımına önemli katkı sağladığını belirten Ahlatcı, Çorumlu Dernekler Federasyonu ve Mamak Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği Hemşehri Festivali’nin çeşitli illerden gelen Çorumluların buluşmasına vesile olduğunu söyledi.
Konuşmasında birlik ve beraberlik çağrısı yapan Ahlatcı, Çorum’a gönül vermiş insanların böylesine bir festivalle bir araya gelmesinin toplumumuz, kültürümüz, insanımız ve Çorum adına büyük bir kazanç olduğunu vurguladı.

Festivalde Çorumlu hemşehrilerinin sıcak ilgisiyle karşılaşan Ahlatcı, onlarla hem yerel hem de güncel konularda bol bol sohbet edip, fotoğraf çektirdi.

The post Hemşehri Festivali’nde, Ahlatcı’ya Yoğun İlgi first appeared on KANAL 101.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: