Gündem

Ak Gençlik Doğa Yürüyüşünde Buluşuyor.

Ak Parti Gençlik Kolları Üniversiteler birimi tarafından doğa yürüyüşü organize edildi. Sıklık tabiat parkından başlayacak yürüyüş Çorum Belediyesi tarafından yeni hayata geçirilen ve açılışı yapılan Gençlik Obasında son bulacak. Konuyla alakalı açıklama yapan Ak Parti Gençlik Kolları Üniversiteler Birim Başkanı Seren Ökmen şunları söyledi.

“Üniversitelerin açılmasıyla birlikte binlerce genç kardeşimiz şehrimize eğitim görmek üzere geldiler. Bizler de bu kardeşlerimize “Kampüs Hoş geldin” etkinlikleri kapsamında bir dizi program tasarladık. Bunlardan ilkini geçtiğimiz günlerde Çorum Millet Bahçesinde 800 öğrenci kardeşimizin katılımıyla gerçekleştirdik. Millet Bahçemizdeki kahvaltı sonrasında Ortaköy İlçemizde Şapinuva bölgesini ve doğal güzelliklerle dolu İncesu Kanyonunu gezdik. Tüm geziler esnasında canlı müziklerle ve çeşitli hediyelerle doyasıya eğlendiğimiz bir gün geçirdik. Şimdi “Kampüse Hoş Geldin” etkinliklerimiz kapsamında ikinci olarak doğa yürüyüşünde genç kardeşlerimizle bir araya geliyoruz. Hem doğa yürüyüşü yapıyor, hem gençlik obamızı tanıyor, hem geziyor hem eğleniyoruz. Üniversite hayatımızı doya doya yaşıyoruz. Aynı zamanda da şehrimizin tanıtımına katkı sağlamaya çalışıyoruz. Biz siyasete her zaman dostluk ve arkadaşlık kazanma sanatı olarak baktığımız için bu samimiyetle tüm genç kardeşlerimiz gönül rahatlığıyla bizlerin yanında yer alıyor. Siyasette Gençlerin Partisi Ak Partidir. Üniversitelerde ise Gençlerin Kulübü ÜNİAK’tır. Bu vesile ile üniversite öğrencilerimizin yanı sıra tüm genç kardeşlerimizi de hem yürüyüşe hem kulübümüze davet etmek istiyorum. “dedi

16.10.2021 Cumartesi sabah saat 10:00’da yurtların önünden ve saat kulesi meydanından alınacak gençler sıklık tabiat parkına ve oradan obaya geçecek. Saat 14:00 da sonlanacak programla gençler şehre geri dönecek. Canlı müzik ve çeşitli ikramlarında olacağı programda Gençlik Kolları başkanlığı tarafından, organizasyona katılmak isteyen gençlerin Ak Gençliğin facebook, instagram ve twitter adreslerinde bulunan linkleri doldurarak katılabilecekleri bildirildi ve bir link paylaşıldı.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScBZXgv2fH2grSvB0nqbf2y-rz-JwI24ISc36qd7yC-MIUdQQ/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

 

The post Ak Gençlik Doğa Yürüyüşünde Buluşuyor. first appeared on KANAL 101.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: