Gündem

Buharaevler Caddesi sakinlerinden Belediyeye teşekkür

Yürüttüğü altyapı ve yol çalışmalarıyla Çorum’u daha müreffeh, daha yaşanılır bir şehir haline getiren Çorum Belediyesi’ne esnaf ve vatandaşlardan teşekkür.

 

Şehrin her noktasında altyapı ve üstyapı çalışmalarını sürdüren Çorum Belediyesi’nin yaptığı çalışmalar ve hizmetler, Çorum halkı tarafından memnuniyetle karşılanıyor. 2021 yılının altyapı ve asfalt sezonun başlamasıyla, “Bozuk yollardan, tıkanan yağmur suyu ve kanalizasyonlardan dolayı hemşehrilerimizin en ufak bir mağduriyet yaşamasına gönlümüz razı gelmez” diyerek altyapı ve yol çalışmalarında şehir genelinde hummalı bir çalışma temposu başlatan Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a vatandaşlardan da hizmet teşekkürleri gelmeye devam ediyor.

 

Buharaevler Caddesi’nde gerçekleştirilen altyapı yenileme ve asfalt serim çalışması için vatandaşlar Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a teşekkür etti. Buharaevler Caddesi esnafından Derviş Gülen, daha önce yolların bozuk olmasından kaynaklı çeşitli sıkıntılar yaşadıklarını dile getirerek, “Araçlar düzenli bir şekilde park edemiyordu. Yenileme işlemi sonrası çok güzel oldu. Buharaevler Caddesi esnafı olarak yapılan hizmetten çok memnunuz. Belediyemize teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

“Cadde su birikintilerinden kurtulacak”

Cadde esnafından İzzet Şahin ise önceden yağmur yağdığı zaman Buharaevler Caddesinde su birikintileri oluştuğunu söyleyerek “Su birikintilerinden dolayı araçlar ve yayalar sıkıntı çekiyordu. Burada yapılan işe şahit olduk. Caddemizin altyapısı tamamen değişti, asfaltı yenilendi. Çalışmalar bittiği zaman bu sorunların çözüleceğini düşünüyoruz” dedi.

 

“Çorum’umuzu güzelleştirdiği için başkanıma teşekkür ederim”

Sadece asfalt ve yol yapılmadığını, yapılan park ve bahçelerle Çorum’un daha güzel bir yer haline geldiğini belirten mahalle sakinlerinden Elif Gürel, “Çok güzel oldu, çok memnunuz. Parkları yaptığı için, Çorum’u güzelleştirdiği için çok teşekkür ederim başkanıma. Çorum’umuz çok güzel oldu” diye konuştu.

 

“Belediye Başkanımız yapılan işi yerinde inceledi, bizleri ziyaret etti”

Bölgede esnaflık yapan Mustafa Bayrak isimli vatandaş da çalışmaların özellikle bölge halkı için önem arz ettiğini söyleyerek, “Çok güzel ve yerinde bir çalışma oldu. Kısa sürede de tamamlandı. Belediye Başkanımız da iki, üç kez gelip çalışmaları yerinde inceledi, esnafla sohbet edip hatırını sordu” dedi ve yapılan işlerden razı olduklarını sözlerine ekledi.

 

The post Buharaevler Caddesi sakinlerinden Belediyeye teşekkür first appeared on KANAL 101.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: