Gündem

AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı ; “Gençlerimizin geleceğe olan inancı bizlere şevk ve heyecan veriyor”

Gençlerimizin geleceğe olan inancı bizlere şevk ve heyecan veriyor”

AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı gençlerle bir araya gelmeye devam ediyor. İl Başkan Yardımcıları Emre Turan, Yılmaz Peker, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Bektaş ile Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Agah Karapıçak, Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Reşit Büzkaya ve Gülabibey Mahalle Muhtarı Hasan Belli’nin de katılımları ile Gülabibey Mahallesinde bulunan Diriliş Çay Ocağında gençlerle buluştu.

​Gençliğin yanında kendilerinin de hep genç kaldıklarını belirten İl Başkanı Yusuf Ahlatcı; “Gençlerimizin samimiyeti ve geleceğe olan inancı bizlere daha çok heyecan veriyor. Sizlerle içtiğimiz bir bardak çay, sıcacık bir sohbet ve gülen yüzlerinizi görmek günümüzün tüm yorgunluğunu alıyor ve çalışma azmimizi arttırıyor. Biliyorsunuz ki aziz şehitlerimizin canları pahasına savundukları bu vatan üzerinde kurulan Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceği, bu istiklal şuuruyla yetişen sizlere emanet edildi. Sizlerin en iyi şekilde yetişmeniz, çağın gerekleri doğrultusunda nitelikli bir eğitim almanız devlet ve millet olarak en önemli amacımızdır” dedi.

Geçmişten günümüze Türkiye hakkında değerlendirmeler, tecrübe ve birikimlerin de paylaşıldığı sohbette İl Başkanı Yusuf Ahlatcı şu ifadelere yer verdi. “Bu aziz vatanın atalarımızdan bizlere emanet olduğunun bilinciyle milletimize, devletimize, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkarak, ülkemizi hep birlikte daha huzurlu, daha müreffeh yarınlara taşımanın gayreti ve çabası içerisinde olacağınıza inanıyor, siz gençlerimize güveniyoruz. Ayrıca Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da belirtiği gibi Türkiye’yi önce 2023 hedeflerine, ardından da 2053 vizyonuna inşallah Cumhur İttifakı’yla kavuşturacağız” dedi.

The post AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı ; “Gençlerimizin geleceğe olan inancı bizlere şevk ve heyecan veriyor” first appeared on KANAL 101.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: