Gündem

AMASYA’DAN ÇORUM’A 1.LİK ÖDÜLÜ

Amasya’da düzenlenen Auto Fest Modifiye Fuarı’ndan Çorum birincilik kupası ile döndü. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Auto Fest Modifiye Fuarı’nın 5.si 27-28 Ağustos tarihlerinde Amasya da gerçekleştirildi.

Türkiye’nin bir çok ilinden katılımcıların olduğu fuar renkli görüntülere sahne oldu. 2 gün süren fuarda araçlar arasında güzellik ve basıklık yarışması da düzenlendi. Sürpriz hediyelerin sahiplerini bulduğu fuara ilgi beklenenden büyük oldu.

Drift showların nefes kestiği fuara Tofaş marka aracıyla katılan Özarslan Mobilya çalışanı Levent Köşger, basıklık yarışmasında tüm rakiplerini geride bırakarak birincilik elde etti. Ayrıca fuarda Çorum onur kupası ve 2 tane de madalya kazanarak, fuarın gözdesi oldu.

Çorum’a birincilik kupasını kazandıran Özarslan Mobilya çalışanı Levent Köşger, fuar için araçlarını hazırlayan ve kupanın kazanılmasında büyük emekleri olan HPC Otomotiv çalışanı Soner Uz ile egzozcu Niyazi Koçak, Muhammet Furkan Kılıçarslan, Gültekin Süzer ve Çakmak Oto Kurtarma Sahibi Bilal Çakmak’a teşekkür etti.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: