Gündem

DEMOKRAT PARTİ TEŞKİLATLANMAYA HIZ VERDİ

Demokrat Parti Çorum İl teşkilatı parti teşkilatını oluşturmaya devam ediyor. Demokrat Parti Çorum Merkez İlçe Başkanlığı partinin deneyimli isimlerinden Mehmet Tunç’a emanet edildi.

Partinin geçmişte bilumum birçok önemli görevinde yer almış olan Mehmet TUNÇ, 1970 doğumludur. 1992-2002 yıllarında DYP Gençlik Kolları ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeliği yapmış TUNÇ, 20 yıldır Çorum Merkezde reklam tanıtım ve tasarım işleri ile uğraşmaktadır.

Demokrat Parti İstanbul merkez teşkilatında yakalanan coşkulu hava Çorum teşkilatını da sarmış durumda diyen Mehmet TUNÇ, gençlik yıllarından bu yana parti yönetiminin verdiği her görevi yaptığını bildirmiş olup, bu görevi de en iyi şekilde yapacağını söylemiş ve geçmişten günümüze kadar bu partiye gönül bağı ile bağlı olan tüm halkımızı bu süreçte teşkilatımıza desteğe beklediğini ve birlikte bu hedeflere varılacağını sözlerine eklemiştir.

Bana bu önemli görevi tevdi eden başta Demokrat Parti Genel Başkanımız Gültekin UYSAL beyefendi, Teşkilat işleri Başkanımız Ahmet UYANIK beyefendi ve Çorum İl Başkanımız Ahmet Damar beyefendiye teşekkürlerimi sunarım diyerek sözlerini noktalamıştır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: