Gündem

Boğazkale’ye yeni hükümet konağı

AK Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, önemli bir tarihi ve turizm değerine sahip Boğazkale’ye yapılacak olan yeni hükümet konağının en kısa sürede ihaleye çıkacağını açıkladı.

Boğazkale Kaymakamı Nazmi Yücel ve Boğazkale Belediyesi Başkanı Mesut Ocaklı, AK Parti Çorum MKYK Üyesi ve Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’ı Türkiye Büyük Millet Meclisinde ziyaret ederek Boğazkale’de yapımı tamamlanan ve devam eden yatırımlar hakkında bilgiler verdiler.

BOĞAZKALE YENİ HÜKÜMET KONAĞI İHALEYE ÇIKIYOR

Çorum’un önemli turizm merkezlerinden Boğazkale’ye yapılacak olan yeni hükümet konağının projesinin tamamlandığını ve kısa sürede ihaleye çıkacağını belirten Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, “Şu an hizmet verilmekte olan Hükümet Konağı’nda Kaymakamlık, Mal Müdürlüğü, Özel İdare Müdürlüğü, Nüfus Müdürlüğü, Tapu Müdürlüğü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve İlçe Emniyet Amirliği olarak ilçe halkımıza hizmet etmektedir. Yeni Hükümet Konağı’nın tamamlanmasıyla vatandaşımız eser ve hizmet siyasetini daha modern bir binada kavuşturarak, kamu hizmetlerinin daha etkin ve verimli sunulması sağlanacaktır. Boğazkale Yeni Hükümet Konağımız, Projesi bitti ve ihaleye hazır hale getirdik. Önümüzdeki aylarda ihaleye çıkarılacaktır.” dedi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN VE SÜLAYMAN SOYLU’YA TEŞEKKÜR

Boğazkale’ye kazandırılan yatırımlar için başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya teşekkür eden Milletvekili Ceylan “Cumhur İttifakı’nın ülkemizin birliğinin, dirliğinin, huzur ve güvenliğinin teminatıdır. Milli iradenin, millet egemenliğinin sarsılmaz savunucusu, büyük ve güçlü Türkiye’nin yılmaz neferidir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye Yüzyılını hep beraber inşa edeceğiz.

Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan himayelerinde İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya ve emeği geçenlere Boğazkale ilçemiz adına teşekkür ediyorum.

Boğazkale Hükümet Konağımız ilçemize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN OCAKLI’DAN AHMET SAMİ CEYLAN’A TEŞEKKÜR

Boğazkale Belediyesi Başkanı Mesut Ocaklı ilçeye kazandırılan yatırımlarda büyük pay sahibi olan Ahmet Sami Ceylan’a teşekkürlerini sunarak “Uzun yıllar ilçe halkımıza hizmet etmekte olan Hükümet Konağı binasının yeniden yapılası için bizlere öncülük eden bizlerden bu konuda desteğini esirgemeyen AK Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekilimiz Ahmet Sami Ceylan’a ilçem adına teşekkür ederim.” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: