Gündem

CEYLAN’A İLGİ, ERDOĞAN’A SEVGİ!

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Osmancık Caddesi’nde esnaf ve vatandaşları dinledi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin hafta sonu tatiline girmesinin ardından Çorum’a gelen Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Çorum’da da oldukça yoğun bir programla çalışmalarını sürdürüyor. Ceylan, Osmancık Caddesi üzerinde bulunan esnafları ziyaret etti, vatandaşlarla görüştü. Her girdiği işyerinde güler yüzle karşılanan Milletvekili Ceylan, samimi bir şekilde sohbet ederek, hem hal-hatır sordu, hem de hayırlı işler diledi.

Caddesi üzerinde yürürken Milletvekili Ceylan’ın sohbet ettiği bazı vatandaşların sevgi gösterisinde karşılaşan Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, tüm vatandaşlardan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve o’nun yol arkadaşlarına dua etmelerini istedi. Yaşlı bir vatandaş da “Ben Recep Tayyip Erdoğan’ın yoluna ölürüm, O’na değil bir kere bin kere duacıyız” diyerek, Ceylan’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a selam gönderdi.

Vatandaşların ilgisinden son derece memnun kalan Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, “Çorum’a ve Çorumlulara ne yapsak azdır. Bu insanların duası ve desteğiyle inşallah 2023 seçimlerinden de zaferle çıkacağız. Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Kuruluş yıldönümü olan 2023’te hem Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ezici bir üstünlükle yeniden seçilecek, hem de Cumhur İttifakı olarak mecliste bugünkünden çok daha güçlü olarak temsil edileceğiz” diye konuştu.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: