Gündem

CEYLAN, BAKAN KİRİŞÇİ İLE GÖRÜŞTÜ

AK Parti MKYK Üyesi ve Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Çorumlu çiftçilerin tarım alanındaki beklentilerini ve teklif edilen projeleri sunmak üzere Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci ile görüştü.

Ziyaretin ardından bir açıklama yapan Milletvekili Ceylan, görüşmede Çorum tarımının sorunları ile ilgili konuların ele alındığını söyledi.

Hafta sonunu Çorum’da geçiren ve TBBM’de çalışmaların başlaması nedeniyle Ankara’ya dönen Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, bugün Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci’yi ziyaret etti.

Bakan Kirişci ile Çorum tarımı ve ülke gündeminde yer alan konular hakkında istişarede bulunduklarını ifade eden Ceylan, Bakan Kirişci’ye Çorum tarımı hakkında sorunları ve talepleri ilettiğini söyledi.

Tarım sektörüne katma değer sağlayacak yatırımların takipçisi olmaya devam edeceklerini ifade eden Milletvekili Ceylan,”Çorum’da tarım sektörüne yön verecek, ekim ve dikim faaliyetlerini teşvik edecek, verimi arttıracak ve sürekliliği sağlayacak bölgesel yatırımlar konusunda Bakanımız ile istişarelerde bulunduk” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: