Gündem

Gül: Cumhurbaşkanımız sayesinde vatandaşlarımız hürriyete kavuştu

Önceki dönem Belediye Başkanı ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bakan Müşaviri Zeki Gül AK Parti Sincan İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen “Sincan Hemşehri Buluşması”na katılarak birlik mesajı verdi.
Geçtiğimiz gün Sincan İlçesi’nde düzenlenen hemşeri buluşması kapsamında düzenlenen Çorumlular Gecesi’ne AK Parti Ankara Milletvekili Hacı Turan ve Asuman Erdoğan, AK Parti Çorum Milletvekili Erol kavuncu, Önceki dönem Çorum Belediye Başkanı ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bakan Müşaviri Zeki Gül ,Sincan AK Parti İlçe Başkanı Soner Arslanargun, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Sincan Çorumlular Dernek Başkanı Hüseyin Ali BAŞ ve kalabalık bir davetli grubu katıldı. 2 katlı salonun tamamının dolduğu gecede konuşma yapan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bakan Danışmanı Zeki Gül, tek partili dönemde yaşanan sıkıntılı günleri hatırlatarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sayesinde halkın refah seviyesinin yükseldiğini belirtti ve yapılacak olan seçimlerde destek istedi. Çorumluların AK Partiye verdiği desteğin çok büyük olduğunu belirten Zeki Gül Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’a Çorumlular olarak yine tam destek verilmesi gerektiğini belirtti. 28 Şubat’ın unutulmaması gerektiğini belirten Gül “Önceki dönemlerde ve 28 Şubat da vatandaşlarımız çok eziyetler çekti. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın göreve gelmesi ile birlikte vatandaşlarımız hürriyete kavuştu. Bizler her koşulda Cumhurbaşkanımızın yanında olduk ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Çorumlular olarak Cumhurbaşkanımıza desteğimizi onu nasıl sahiplendiğimizi bir kez daha göstermemiz gerekiyor. Benim bundan yana hiç şüphem yok” ifadelerine yer verirken Gül’ün konuşması salonda da alkışlarla karşılandı.
Konuşmaların ardından Milletvekilleri, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bakan Danışmanı Zeki Gül, İlçe Belediye Başkanı ve AK Parti İlçe Başkanı gençlerle ve vatandaşlarla ayrı bir toplantıda bir araya gelerek sohbet etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: