Gündem

AHLAKSIZ SİYASET YAPAMAZ

KÜLCÜ: BENİM EKİBİMDEKİ
HİÇ KİMSE BEL ALTI VURMAZ. YAPARSA YANI BİZİM YANIMIZ OLSMAZ…

Önceki dönem Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, kendi sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak aday adaylarıyla ilgili olumsuz propagandalara dikkat çekti.
Paylaşımında destekçilerini ve sevenlerini de uyaran Külcü, “Benim ekibimdeki hiç kimse bel altı vurmaz, ahlaksız siyaset yapmaz , yapamaz. Yaparsa yeri bizim yanımız olamaz.” dedi.

Muhtemelen 21 Kasım Salı günü AK Parti’den Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayacak olan Külcü, yaptığı paylaşımda bu dönemin nazik bir süreçten geçtiğini de belirterek, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Sevgili kardeşlerim çok nazik bir süreçten geçiyoruz. Bu zamanlarda adeta at izi it izine karışır/ özellikle karıştırılır. Adaylarla ilgili olumsuz kampanya materyalleri ortaya servis edilir.

Adaylık müracaatı muhtemel bir kardeşimiz için de bir video dolaştırılıyor. Kara propagandaya alet olmamak için detay yazmıyorum. Eğer bunu bir partili arkadaşımız yapıyorsa, öncelikle partiye zarar verdiğini bilmelidir. Sonra da kul hakkına girebileceğini ve belki de bir suç işlediğini düşünerek ahlaklı davranmalıdır.

Bana gönül veren, beni destekleyen bir arkadaşımız bunu beğenmiş ya da paylaşmışsa onu derhal silmesini istiyorum. Benim ekibimdeki hiç kimse bel altı vurmaz, ahlaksız siyaset yapmaz, yapamaz. Yaparsa yeri bizim yanımız olamaz.”dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: