Gündem

AK PARTİ AHMET SAMİ CEYLAN, YANGIN BÖLGESİNDE!

AK Parti Çorum Milletveki ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, yangın felaketinin yaşandığı Muğla Marmaris ve Bodrum ilçelerine gitti.
Parti genel merkezi tarafından yangın bölgesine giden bakanlarla birlikte inceleme yapmak için bölgeye gönderilen heyette yer alan Milletvekili Ceylan, Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaarslan, Milletvekilleri ve Muğla İl Başkanı Kadem Mete ile birlikte yangından etkilenen Marmaris Turgutlu Köyünde vatandaşlarla bir araya geldi.
Ziyaretin ardından bir açıklama yapan Milletvekili Ceylan, Bazı noktalarda hala kontrol altına alınamayan yangınları söndürmek için devletin tüm imkanları seferber ettiğini söyleyen Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, yangınlara şu anda 13 uçak, 9 İHA, 45 helikopter, 1 insansız helikopter, 708 arazöz ve su tankeri, 120 iş makinası ile yaklaşık 5 bin personelin müdahale ettiğini açıkladı.
“Vatandaşlarımız müsterih olsunlar;

Devletimiz, tüm imkanlarıyla vatandaşının yanındadır, emrindedir ve destekçisidir” diyen Ceylan, hiçbir vatandaşı mağdur etmeyecek şekilde yaraların en kısa sürede sarılacağını dile getirdi.

The post AK PARTİ AHMET SAMİ CEYLAN, YANGIN BÖLGESİNDE! first appeared on KANAL 101.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: