Gündem

AK PARTİ ÇORUM MİLLETVEKİLİ AHMET SAMİ CEYLAN “ZAFER İLKOLU 15 EYLÜL’DE İHALE EDİLİYOR

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Zafer İlkokulu yeni binasının 15 Eylül tarihinde ihale edileceğini açıkladı.

Ceylan, Çorum’un en eski okullarından biri olan Zafer İlkokulu’nun bir süre önce bakanlık tarafından yaptırılan deprem analizi neticesinde alınan karar doğrultusunda yeniden yapılmak üzere yıkıldığını hatırlattı.
Bölgede yapılan imar düzenlemelerinin de dikkate alınarak hazırlanan proje çalışmalarının tamamlandığını belirten Milletvekili Ceylan, 12 derslikli okulun ihalesinin de 15 Eylül 2021 tarihinde gerçekleştirileceğini bildirdi.

Zafer İlkokulu’nun belirlenen süre zarfında tamamlanarak eğitim-öğretime açılmasıyla birlikte bölgede bulunan öğrencilerin de kendi okullarına kavuşacağını vurgulayan Ceylan, AK Parti iktidarı döneminde eğitime çok önemli yatırımların yapıldığına da dikkat çekerek, Çorum’un da bu yatırımlardan payına düşeni aldığını dile getirdi.

The post AK PARTİ ÇORUM MİLLETVEKİLİ AHMET SAMİ CEYLAN “ZAFER İLKOLU 15 EYLÜL’DE İHALE EDİLİYOR first appeared on KANAL 101.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: