Gündem

AK Parti Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan “Çorum’un ve Türkiye’nin Gururu Olacağınıza İnanıyorum

AK Parti Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Masa Tenisi’nde Çorum’u başarıyla temsil eden sporcuları TBMM’nde misafir etti.

 

Masa tenisi takımı antrenörü Mesut Kuşgöz, Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’a kulübe verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Takımın Cuma günü katılacağı turnuva  hakkında da bilgi veren Kuşgöz, müsabakalara toplamda 64 takımın ortalama olarak 250/300  sporcu ile katılım saglayacağını söyledi.

Başlayacak olan sezona Spor İhtisas Kulübü olarak 2 takım halinde süper lig ve 1 takımla 1.lig olmak üzere 3 takım ve 14 sporcu ile katılım sağlayacaklarını söyleyen Kuşgöz, başarı elde ederken verdiği desteklerden dolayı Milletvekili Ceylan’a teşekkür etti.

Spor yapan gençlere destek sağlanmasının asli görevleri olduğuna vurgu yapan Ceylan, “Siz değerli evlatlarımızın her zaman destekçisi olmak ve imkan sağlamak bizim asli görevimizdir. Cuma günü yapacağınız müsabakalarda sizlere başarılar diliyorum” dedi.

 

Masa tenisi takımından bundan sonrada  başarılar beklediklerini belirten Ceylan, “Sizlerin Ay Yıldızlı Bayrağımızı Avrupa, Dünya ve Olimpiyat Oyunlarında göndere çektirerek İstiklal Marşı’mızı okutturup hem Çorum’umuzun hem de Türkiye’mizin ve bizlerin gururu olacaksınız gözlerinizde o ışığı görüyorum” diye konuştu.

 

Başta Antrenör Mesut Kuşgöz olmak üzere sporculardan  Sedef Kuşgöz, Zeynep Belis Küçgöz, Derya Tuncal, Yiğit Furkan Şimşek, Ege Bolat, Tarık Saim Özbek, Aybuke Banu Şimşek, Asude Banu Şimşek, Sahra  Nur Tuna Yılmaz, Asu Ayça Şenyuva’ya başarılar diledi.

Takımın yapacağı maçlar hakkında da bilgi veren Ceylan,  “Süper Lig kadın takımımız; İBB Spor kulübü, Bu Pilic Balıkesir, Kayseri Kocasinan Belediye , Tigem Ankara Takımları ile karşılaşacak. Süper Lig erkek takımımız; Bu piliç sk Balıkesir, Beşiktaş sk, Çukurova üniversitesi sk, Beyoğlu sk İstanbul Takımları ile karşılaşacak. 1.lig kadın takımımız: Elazığ ihtisas İbb (B), İzmir büyükşehir belediye, İstanbul veteran , Antalya spor, Ankaragücü, Elazığspor, Kocasinan belediye KYS takımları ile karşılaşacaklar” şeklinde konuştu.

 

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Çorum’u başarıyla temsil eden Spor İhtisas Kulübü Masa tenisi takımına Gazi TBMM’ni gezdirdi.

The post AK Parti Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan “Çorum’un ve Türkiye’nin Gururu Olacağınıza İnanıyorum first appeared on KANAL 101.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: