Gündem

Ceylan ve Kaya’dan Memiş Ailesine Taziye Ziyareti

 

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan ve AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya koronavirüs yakalanarak hayatını kaybeden Bayat eski AK Parti İlçe Başkanı Sadık Memiş’in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
Taziye ziyareti sırasında Ceylan ve Kaya’ya Bayat İlçe Başkanı Mehmet Fatih Balcıoğlu, İlçe Belediye Başkanı Ekrem Ünlü ve Teşkilat Üyeleri eşlik etti.
Merhum Sadık Memiş’in babası Arif Memiş ve Arif Memiş’e taziyelerini ileterek acılarını paylaşan  Milletvekili Ceylan ve Kaya, merhuma Allah’tan rahmet, kederli Memiş ailesine  sabır ve başsağlığı dileğinde bulundu.
Memiş ailesi ise taziye ziyaretinde bulunan Milletvekili Ceylan ve beraberindekilere  teşekkür etti.
Taziye ziyareti sonunda Merhum Sadık Memiş’in ruhuna  Kuran-ı Kerim okundu ve dua edildi.
‘Bayat İlçesine Yapılan Yatırımları Ele Aldılar’
Taziye ziyaretinin ardından Belediye Başkanlığına geçerek Belediye Başkanı Ünlü ile görüşen Milletvekili Ceylan ile Kaya, Bayat İlçesi’ne yapılan hizmetlerin devam edeceğini söylediler.
Ceylan, yapımı devam eden  Millet Bahçesi, Güneş Enerji Santrali, Doğalgaz, Gençlik Merkezi ve diğer yatırımları üzerine istişarelerde bulunulduğunu söyledi.
Yaptığı çalışmalar için Belediye Başkanı Ünlü’ye teşekkür eden Ceylan ile Kaya, “İlçe halkımızın yaşam standartını geliştirmek için yaptığı hizmetler için teşekkür ederiz” dediler.

The post Ceylan ve Kaya’dan Memiş Ailesine Taziye Ziyareti first appeared on KANAL 101.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: