Gündem

Gençlerin Abisi Her Zaman Gençlerin Yanlarında

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Ramazan Ayında da durdurak bilmeden vatandaşlar birlikte olmaya devam ediyor.

İlçelerde verilen iftar yemeklerinde vatandaşlarla birlikte olan Milletvekili Ceylan, daha sonra Çorum merkezde ki mahallelerde vatandaşların kahvehane sohbetlerine katılıp, tabiî ki Sahur yemeğini ise her zaman gençlerle yapmayı ihmal etmiyor.

Memleketinde olduğu süre içerisinde sürekli vatandaşlarla iç içe olmaya çalışan Milletvekili Ceylan, Ramazan ayında yine geç saatlere kadar kahvehane ziyaretleri yaparak vatandaşları dinlemeye devam ediyor.

Gülabibey Mahallesi’nde bulunan kahvehanelerde vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili Ceylan, çay eşliğinde onlarla sohbet ederek, talep ve isteklerini dinleyip, hatırlarını sordu.

Ramazan ayı ve oruç üzerine başlayan sohbet daha sonra AK Parti hükümetinin gerçekleştirdiği icraatlar ve bundan sonrası için yapılması düşünülen projelerle devam etti.

Ramazan ayının manevi atmosferini anlatan Milletvekili Ceylan, “Türkiye olarak Dünya’nın neresinde olursa olsun darda ve zorda olanlara yardım elimizi her daim uzatıyoruz. Zalimin karşısında mazlumun yanındayız” dedi.

Bugüne kadar millete verdikleri tüm sözleri yerine getirmenin gayreti içerisinde olduklarını kaydeden Milletvekili Ceylan, daha her şeyin bitmediğini vatandaşların bundan sonrada verecekleri destek ile birçok yeni projelere imza atacaklarını söyledi.

Gençlere verdiği önem ile kamuoyunun takdirini toplayan Milletvekili Ceylan, yine gençlerle sahur yemeğinde bir araya geldi.

Sahuru her zaman gençlerle yapmayı tercih eden Milletvekili Ceylan bu defada Hitit Üniversitesinde okuyan öğrencilerle sahur yemeğinde buluştu.

Gençlerin güler yüzü ve sohbetleri eşliğinde sahur yapan Milletvekili Ceylan, gençlere eğitim hayatlarında başarılar diledi.

Daha sonra gençlerle çay eşliğinde sohbet eden Milletvekili Ceylan, “Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet. Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız. İşte 2023 gençliği, işte 2053 Türkiye’sini emanet edeceğimiz gençlik, işte büyük ve güçlü Türkiye’nin mimarı gençlik, işte. Rabb’im hepinizden razı olsun” dedi.

AK Parti olarak gençliğe verdikleri önemi anlatan Milletvekili Ceylan, gençlere yönelik projelerin devam edeceğinin müjdesini vererek, “‘’Geleneklerine bağlı kalarak çağın gereklerini iyi okuyabilen, topluma ve insanlığa değer katan saygı, paylaşım ve hassasiyet ilkelerini benimsemiş özgüveni yüksek, yenilikçi, çalışkan, iyi ahlaklı, hoşgörülü, başarılı ve sorumluk bir gençlik için çalışmaktadır” diye konuştu.

Programlarda Milletvekili Ceylan’a, AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, İl Başkan Yardımcıları Ercan Daşdan, Yılmaz Peker, Ceyhan Baran, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Bektaş, Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Yasin Dursun, İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur, Gülabibey Mahalle Başkanı Osman Çorlu ve Gülabibey Mahallesi Muhtarı Hasan Belli eşlik etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: