Gündem

Ceylan, “ Karşımızda İdrak Yoksunu Zihniyetler Var”

AK Parti MKYK Üyesi ve Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, çeşitli programlara katılmak üzere geldiği İzmir’de AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti.

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli ve partililer tarafından karşılanan Milletvekili Ceylan, ilçe başkanları ve teşkilat üyeleri ile bir araya geldi.

AK Parti İzmir İl Başkanlığı binasında partililere hitap eden Milletvekili Ceylan, Türkiye gündemini değerlendirdiği bir konuşma yaptı.

AK Parti davasında milleti yoldaş olarak gördüklerini belirten Milletvekili Ceylan, “Bizim yoldaşımız millettir, milletimizle beraber yürüdüğümüz müddetçe bizi yolumuzdan ayırmaya kimsenin gücü yetmeyecektir” dedi.

Türkiye’yi Dünya’nın en büyük kalkınmış ülkeleri arasına olması için çalıştıklarına vurgu yapan Milletvekili Ceylan, eski Türkiye hayaliyle yanıp tutuşanların, kendilerinin Türkiye’yi Dünya’nın en büyük on ekonomisinden biri haline getirme çabalarını anlamayacaklarını söyledi.

Türkiye’ye kazandırmak için değil, kazanılmış olanı yağmalamak için ellerini ovuşturanların, bu ülke için ancak kriz üretebileceğine vurgu yapan Milletvekili Ceylan, “Cumhuriyetimizin 1923’ten 2023’e kadarki sene caminin belirleyicisi hep birlikte biz olduk. Geliştirdiğimiz vizyonlarla tarihimizin sembol dönüm noktaları olacak 2053’ü ve 2071’de Allah’ın izniyle biz şekillendireceğiz” diye konuştu.

“Toprağa samimiyetle diktiğimiz fidanların meyveye durduğu güzel günler bizi bekliyor” diyen Milletvekili Ceylan, dualarla aranan alın teriyle bereketlenen mücadeleyle şereflenen zaferle taşlanan güzel günlerin çok yakında olduğunu kaydetti.

Türkiye’ye en büyük düşmanlığı içerdeki münafıkların yaptığının altını çizen Milletvekili Ceylan, “Ülkemiz ve milletimiz için en büyük düşman; bize dışarıdan saldıran düşmanlar önce, onlarla dost olan ve birlikte hareket eden içimizdeki münafıklardır. Türkiye büyüdükçe müfteriler buruşacak, kalkındıkça münafıklar buharlaşacak, gücüne güç kattıkça müptezeller budanarak köşe bucak kaçacaklardır” şeklinde konuştu.

Karşılarında tembel, bir şey üretmeyen ve idrak yoksunu bir zihniyet olduğuna değinen Milletvekili Ceylan, “Türkiye 2023 hedeflerine ve 2053 vizyonuna bunlara rağmen ulaşacaktır. Ülkemizin ufkunu açan, Türkiye’nin son 20 yılına hizmetleriyle damga vuran, dik duruşu ve kararlılığıyla ülkemize maddi manevi çağ atlatan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde hedeflerimize ulaşacağız” dedi.

Türkiye’de askeri darbeyle, post modern darbeyle, vesayet odaklarıyla, e-muhtıralarla, sivil itaatsizle meşru iktidara darbe yapma dönemi bittiğine işaret eden Milletvekili Ceylan, AK Parti döneminde milletin iradesinin sandığın gücünün esas kılındığını ifade etti.

Milletvekili Ceylan, demokrasiyi sürekli geliştirerek, gençlere emanet edecekleri 2053 vizyonunun rehberini, taşıyıcısı haline dönüştürmenin öncelikli sorumlulukları olduğuna vurgu yaptı.

Ceylan’a AK Parti İzmir İl Başkanlığını ziyaretimizde İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, İl Başkan Yardımcıları İl Gençlik Kolları Başkanı Recep Tayyip Taslak, İl Kadın Kolları Başkanvekili Reyhan Öztürk eşlik etti.

Program sonunda AK Parti İzmir İl teşkilat ile birlikte toplu fotoğraf çektirildi.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: