Gündem

DEVA Partisi’nden HGYD yönetimine kutlama ziyareti

DEVA Partisi Çorum İl Başkanı Elvan Can Çabuk ve Kurumsal İletişim ve Tanıtım Başkanı Necati Burak Peker, geçtiğimiz günlerde genel kurulunu yaparak yeni yönetimini belirleyen Hitit Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği’ni (HGYD) ziyaret etti.
Güven tazeleyerek yeniden dernek başkanı seçilen Birkan Demirci ile yönetim kurulu üyelerini dernek merkezinde ziyaret ederek bir süre sohbet eden Çabuk ve Peker, parti çalışmaları hakkında bilgi vererek, ülke gündemi ve Çorum’un temel problemleri hakkında değerlendirmede bulundu.
Ekonomide, dış politikada, siyasi arenada yaşanan problemlerin çözüm önerileri ve parti programı hakkında bilgiler veren İl Başkanı Çabuk, DEVA Partisi’nin ülkeyi yönetmeye hazır olduğunu, her geçen gün yeni üyelerle büyüyen, adımlarını sağlamlaştıran partinin halkın umudu haline geldiğini söyledi.
Ziyaret sırasında yerel basının durumu ve bu konuda yapılması gereken çalışmalar da ele alındı.
HGYD Başkanı Birkan Demirci, nazik ziyaretleri nedeniyle Çabuk ve Peker’e teşekkür etti.
Ziyaret sırasında HGYD Yönetim Kurulu Üyeleri; Mustafa Güral Koldaş, Satılmış İnaç, Hasan Karaoğlu, Kubilay Olcan ve Elvan Yılmaz ile dernek yöneticileri Bayhan Özsaraç ve Karabey Çirkin de hazır bulundu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: