Gündem

ŞAMPİYONLAR VEKİLİ ZİYARET ETTİ

Belediye İskilipspor Kulübü Güreş Takımının başarılı sporcuları Ferhat Yiğit ve Enes Kavlu, Başkan Vekili Murat Kiraz’ı makamda ziyaret etti.

Belediye İskilipspor Teknik Sorumlusu Galip Gül, Güreş Takım Antrenörü Âdem Uysal, Fransa’nın Normandiya Şehrinde düzenlenen müsabakada Olimpiyat ikincisi olan Ferhat Yiğit ve Bursa’da Türkiye Şampiyonu olan Enes Kavlu ile birlikte ziyaret ederek, ‘Başkan Ali Sülük ve Başkan Vekili Murat Kiraz’a desteklerinden dolayı teşekkür’ ettiler.

Ziyaret sonrasında Belediye İskilipspor Teknik Sorumlusu Galip Gül, “ Kulübümüze desteklerini esirgemeyen ve spor camiasının her zaman yanında olan Sayın Başkanımız Ali Sülük Bey’e, Başkan Vekilimiz Murat Kiraz Bey’e, Kulübüm ve sporcularım adına desteklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Başkan Vekili Murat Kiraz, “Olimpiyatlarda ve Ülkemizde düzenlenen müsabakalarda önemli şampiyonluklara imza atmış Sporcularımızı misafir ettik. Spor Camiasına olan desteğimiz, gelen başarılardan sonra her geçen gün biraz daha artıyor.

Azimleri, gayretleri ve başarıları için gençlerimizi, Antrenörümüz Âdem Uysal’ı ve ailelerimizi tebrik ediyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: