Gündem

ÇORUM’DA MİLLİ MAÇ OYNANMASI GİRİŞİMİ

TFF Tahkim Kurulu Üyesi Av. Fatih Maden’in, A Milli Futbol Takımı’mızın bir maçının Çorum’da oynamasına yönelik olarak TFF’ye yapmış olduğu çağrıyı Çorum ASKF olarak gönülden destekliyor ve tüm amatör spor camiası adına teşekkür ediyoruz.
Gerek Bakanlığımızın ve gerekse de Belediyemizin yapmış olduğu yatırımlarla bir “Spor Şehri” olma yolunda sağlam adımlarla ilerleyen Çorum’a, sahip olduğu UEFA standartlarındaki stadyumda Milli Takımımızı ağırlamak gerçekten çok yakışacak ve bizler için de bu organizasyon büyük bir onur olacaktır.
Milli Takımlarımız düzeyinde sporun pek çok branşında uluslararası müsabaka takvimine bu şekliyle Çorum’un dahil edilmesi şehrimizin sportif başarısına çok büyük bir ivme kazandıracak, bilhassa altyapı çalışmalarını motive edecektir. Bizler de Çorum ASKF olarak amatör sporun her branşında şehrimizi daha yukarı noktalara taşıma gayreti içerisindeyiz. Bunun için de amatör camiada birlik ve beraberliği perçinleyerek, sporu bir kültüre dönüştürecek şekilde bilimsel yöntemlerle destekleyerek bilinçli ve sağlıklı spor yapılmasını sağlamak amacıyla çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz.
Bu çerçevede sayın Fatih Maden’i bu duyarlılığı ve çabasından dolayı bir defa daha tebrik ediyor, bu ve benzeri tüm girişimlerde Çorum ASKF olarak her türlü katkıyı vermeye hazır olduğumuzu kamuoyuna saygılarımızla bildiriyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: