Gündem

CEYLAN: BU SEÇİMDE AK PARTİ EN BÜYÜK ZAFERİNİ ELDE EDECEK!

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, kentte esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Ceylan, 2023 seçimlerinde AK Parti tarihinin en büyük zaferini elde edeceklerini belirterek “Allah’ın izniyle 2023 seçiminde tarihimizin en büyük zaferini elde etmemizin önüne kimse geçemeyecek” dedi.

ESNAFLARI ZİYARET ETTİ!

Meclisteki görevinin ve AK Parti Teşkilat çalışmalarının yanısıra her fırsat bulduğunda vaktini Çorum’da geçiren Milletvekili Ceylan, esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşlarla tek tek görüşen Milletvekili Ceylan, sorun ve talepleri dinledi, çözülebilecek problemler için talimatlar verdi.

EN BÜYÜK ZAFER OLACAK

2023 seçimlerinde AK Parti tarihinin en büyük zaferini elde edeceğini vurgulayan Ceylan, “2023 hedeflerimize,2053 ve 2071 vizyonumuza uygun bir Türkiye’yi milletçe el ele inşa edeceğiz. Kutlu mücadelemizi zafere ulaştırana kadar hak bildiğimiz yolda yürümeyi sürdüreceğiz. Bizler birbirine kenetlenmiş parmaklar, tuğlalar gibi saflarımızı sıkı tuttukça önümüze hangi tuzağı kurarlarsa kursunlar, vız gelir. Haneyi, sokağı, sandığı, mahalleyi sıkı tuttuğumuzda Allah’ın izniyle 2023 seçiminde tarihimizin en büyük zaferi elde etmemizin önüne kimse geçemez İnancımızdan, medeniyetimizden, tarihimizden, hepsinden önemlisi milletimizden aldığımız güçle bu imtihanı da başarıyla tamamlayacağız” diye konuştu.

ESNAFIN HEP YANINDAYIZ

AK Parti hükümetinin esnafın her zaman yanında olduğunu vurgulayan Milletvekili Ceylan, “Zor bir dönem atlattık. Pandemi gibi bir süreçten geçtik. İki yıl süren bu süreçte esnaflarımızın yanında olmaya devam ettik. Sağladığımız finansmanlar, verdiğimiz desteklerle bu süreçte esnafımızın yanında olduk” dedi.

TÜRKİYE YÜZYILI MESAJI!

Birlik ve beraberlik mesajı veren Milletvekili Ceylan, “Birlik İrade Zafer söz konusu oldu mu Türkiye kazanacak, bu millet kazanacak. Kazandığımız her zaferin gerisinde milletimizle aramızda kurduğumuz o güçlü bağ, paylaştığımız muhabbet, ortak istikamet vardır. Milletimize hizmet yolculuğumuzu Türkiye Yüzyılıyla zirveye çıkartıp, ardından da inşallah mücadele bayrağını devredeceğimiz gençlerimizin adım adım bu vizyonu inşasına şahitlik edeceğiz” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: