Gündem

“ESNAF ÇOCUĞU MİLLETVEKİLİ BİZİM İÇİN ÇOK BÜYÜK ŞANS!”

S.S. Çorum Hitit Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Erdoğan Çerikçi, AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan’ın esnaf çocuğu olmasının kendileri için büyük bir şans olduğunu belirterek, teşekkür etti.
S.S. Çorum Hitit Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 5. Olağan Genel Kurulu bugün gerçekleştirildi. Tek liste halinde yapılan seçimde mevcut başkan Erdoğan Çerikçi güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.
Toplantıda konuşan S.S. Çorum Hitit Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Erdoğan Çerikçi, AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan’a teşekkür etti. Çerikçi, “Esnaf çocuğu AK Parti MKYK Üyesi ve Mileltvekilimiz Sayın Ahmet Sami Ceylan her zaman yanımızda. Böyle bir milletvekilimiz olduğu için çok şanslıyız. Milletvekilimiz sayesinde bütün kapılar bize açılıyor. Desteklerini her zaman hissediyoruz. Kendisine teşekkür ediyorum” dedi.
Kooperatiflerinin büyümesinde emeği geçen herkese teşekkür eden Çerikci, “Dünyanın ekonomik krizlerle boğuştuğu şu günlerde esnaf ve sanatkara yüzde 7.5 faizle 500 bin ve 1,5 milyon aralığında kredi kullanmamızı sağlayan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Hazine ve Ticaret Bakanlarımıza, TESKOMB Genel Başkanı sayın Abdulkadir Akgül’e, Başta AK Parti MKYK Üyesi ve Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan olmak üzere tüm milletvekillerimize, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı’ya, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: