Gündem

“ADAY ADAYLARIN BAŞVURUSU 40 IN ÜZERİNDE”

GÜNAY, “ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNDA BÜYÜK BİR YOĞUNLUK YAŞIYORUZ”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti’ Çorum İl Başkanlığına atanan Murat Günay’a hayırlı olsun ziyaretlerindeki yoğunluk dikkat çekiyor.

BAŞKAN GÜNAY ZİYARETÇİ AKININA UĞRUYOR

Gelen ziyaretçilerin çokluğu baş döndürürken, nerdeyse randevular saat aralıklarında verilmeye başlanıldı.

Hiçbir ziyaretçisini geri çevirmeyen AK Parti Çorum İl Başkanı Murat Günay, elinden geldiğince parti çalışmalarından kalan zamanlarında hayırlı olsuna gelen ziyaretçileri ile sohbet ediyor.

“BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Hayırlı olsuna gelen, çiçek gönderen veya çiçek yerine AFAD’a bağış yapan dostlarına teşekkür eden Başkan Günay, birlik ve beraberlik içerisinde Çorum için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

“ADAY ADAYLARIN BAŞVURUSU 40 IN ÜZERİNDE”

Devam eden aday adaylık başvuru sürecine rağmen şu ana kadar 40’ın üzerinde başvuru aldıklarını belirten Başkan Günay, “2023 seçimleri büyük ve güçlü Türkiye için çok önemli. Türkiye yüzyılına damga vuracak bu seçimin ülkemiz, milletimiz, partimize hayırlı olmasını diliyorum” diyerek başvurusu süresinin 22 Mart Çarşamba günü akşamına kadar uzatıldığını tekrar hatırlattı.

“BAŞVURULARDA REKOR KIRACAĞIMIZA İNANIYORUM”

Başvurularda rekor kıracak sayıya ulaşacaklarına inancının tam olduğuna vurgu yapan Başkan Günay, başvuru tarihinin bitimine kadar olan sürede rekor bir başvuru beklediklerinin altını çizdi.

“ADAY ADAYLIK BAŞVURUSU İÇİN TEŞKİLATIMIZDA YOĞUNLUK YAŞIYORUZ”

Seçim takviminin açıklanmasının ardından milletvekilliği aday adaylığı başvurusu kapsamında İl teşkilatının en yoğun günlerini yaşadığını dile getiren Başkan Günay, Türkiye ve Türkiye’nin yüzyılının inşasında bende varım diyerek ortaya çıkan herkese teşekkür etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: