Gündem

MHP’Lİ ADAYLARDAN ZANAATKARLARA ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum Milletvekili Aday Adayları Av. Derya Öztekin ve Selahattin Ezer, S.S Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi’ni ziyaret etti.

14 Mayıs’ta yapılacak olan 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde MHP’den Milletvekili Aday Adayı olan Av. Derya Öztekin ve Selahattin Ezer, Zanaatkarlar Yapı Kooperatifi’ni ziyaretleri sırasında Başkan Mustafa Fındıkcı tarafından karşılandılar.

Kooperatif Yönetim Kurulu Üyeleri Numan Özçetin ve Yalçın Keşçi ile birlikte yüklenici firma sahibi İrfan Yaşar ve yüklenici firma yöneticisi Çağrı Yaşar’ın da yer aldığı ziyaret sırasında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

MHP Milletvekili Aday Adayları Öztekin ve Ezer, Zanaatkarlar Yapı Kooperatifi’ndeki başarılı çalışmadan dolayı kooperatif başkanı Mustafa Fındıkcı ve yönetim kurulu üyeleri ile yüklenici firma yöneticileri tebrik ettiler.

Çorum’a böyle bir eserin kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür eden MHP Milletvekili Adayları Öztekin ve Ezer, yüzlerce esnafı işyeri sahibi yapacak olan kooperatifte çalışmaların da takdirle karşılanması gereken bir durum olduğunu vurguladılar.

S.S Zanaatkarlar Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mustafa Fındıkcı da hem çalışmalar hakkında bilgiler verdi, hem de milletvekili aday adaylarına başarılar diledi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: