Gündem

GÜL VEKİL GİBİ KARŞILANDI

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Çorum AK Parti Milletvekili adayı Zeki Gül memleketi Alaca’da coşkuyla karşılandı.
Çorum’dan AK Parti Milletvekili adayı olarak açıklanmasının ardından seçim çalışmalarına başlayan Zeki Gül memleketi Alaca’da önce meydanda hemşerileriyle buluştu ardından ise iftar yemeğinde bir araya geldi. Alaca Cumhuriyet Meydanında Milletvekili gibi karşılanan Zeki Gül kendisine gösterilen yakın ilgi nedeniyle Alacalılara teşekkür etti. 14 Mayıs seçimlerinden zaferle ayrılacaklarına olan inancının tam olduğu ifade eden Zeki Gül Alaca halkının üzerine düşeni yapacağına olan güvenin tam olduğunu dile getirdi.
Meydanda toplanan kalabalığa hitap eden Zeki Gül “Alaca’da bu kalabalığı yanımızda hissetmek, desteklerini hissetmek, yol arkadaşı olarak görmek beni çok mutlu etti. Sayın liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a da içerideki ve dışarıdaki düşmanlara karşı muzafferiyet nasip etsin” ifadelerini kullandı.
Otobüs içerisinde kendisini karşılamaya gelen kalabalığı kısa bir konuşma yapan AK Parti Milletvekili adayı Zeki Gül daha sonra ise esnaf ziyaretleri yaptı. Memleketi Alaca’da büyük bir coşkuyla karşılaşan Gül esnaf tarafından da büyük bir ilgi ile karşılandı. Milletvekili Adayı Zeki Gül kendisine ilgi göstren tüm Alacalı hemşehrilerine teşekkür etti.
ALACA’NIN TÜM SORUNLARIMI OMUZ OMUZA VEREREK ÇÖZECEĞİZ
AK Parti Milletvekili Adayı Zeki Gül esnaf ziyaretlerinin ardından ise iftar yemeğinde Alacalılarla buluştu. İftar Yemeğine AK Parti Milletvekili ve yeni dönem AK Parti İl Başkanımız Murat Günay, Milletvekili adayı Oğuzhan Kaya, AK Parti Milletvekili adayı Yusuf Ahlatçı, Alaca Belediye Başkanı H.İbrahim Şaltu, Alaca AK Parti İlçe Başkanı Ragıp AğaçtanAk Parti İlçe Başkanları ve ilçede yaşayanlar katıldı.
İftar yemeği sonrasında salonu dolduran hemşehrilerine yönelik konuşma yapan AK Parti Milletvekili Adayı Zeki Gül Alaca’nın çözülemeyen tüm sorunlarını çözeceklerini ifade etti. İl Başkanı, Milletvekilleri, İlçe Belediye Başkanı ve İlçe teşkilatıyla uyum içerisinde çalışacağını ifade eden Zeki Gül “Alacanın bir evladı sizlerin bir kardeşi olarak mecliste bir sesi, bir nefesi olarak mücadelemi sonuna kadar devam ettireceğimi hepinizin bilmesini isterim. Sizleri mecliste en iyi şekilde temsil edeceğim. Gelecek adına Alaca’yı ilmek ilmek örmek, yapılamayan yada yarım kalan hizmetlerini tamamlamak, gelecekte çok daha müreffeh, çok daha aydınlık, daha çok hizmet alan bir Alaca ve Çorum olması adına diğer milletvekillerimizle birlikte çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. İl ve ilçe yönetimimizle, ilçe belediye başkanlarımızla omuz omuza vererek çözülemeyen tüm problemleri çözeceğimizi şimdiden müjdelemek isterim.
Cumhurbaşkanımız dünya 5’ten büyüktür dediği için rahatsız oldular. 40 yıllık PKK belasını bitirdiği için rahatsız oldular. Kıbrıs’ta açılamayan Maraş’ı açtığı için rahatsız oldular. Kapatılan Kur’an Kurslarını, İmam Hatip Liselerini açtığı için rahatsız oldular. Başörtüsü serbestliğinden rahatsız oldular. %8’ler de olan savunma sanayinde %80’lere çıktığımız için rahatsız oldular. Onların rahatsızlıklarından dolayı yerel siyasette AK Partili olmak, AK Partiye oy vermek ve en önemlisi hizmetin devam edebilmesi için Sayın Cumhurbaşkanımızı milletvekilleriyle birlikte iktidar yapmak durumundayız.
Bugün burada tüm milletvekili adaylarımızla birlikteyiz. Burada onların da olması demek biz bir ve beraber hizmet edeceğiz demek için bugün Alaca’ya geldiler. Ben buradan kendilerine teşekkür ediyorum. İl başkanımız da burada kendisi de Alaca’nın hizmette tıkanmış tüm yollarını açmak için burada olduğunu belirtti. Teşkilatımızla diğer ilçelerde olduğu gibi çözülememiş tüm problemleri çözeceğiz. Göreve gelmemiz halinde ilk işimiz Alaca girişindeki asfalt sorununu çözeceğiz. Sonrasında ise Alaca’da çok sayıda ölüme sebebiyet veren “Ölüm Kavşağı” diye belirtilen alanı da çözeceğiz. Bir diğer sorun olan Tokat-Sungurlu-Alaca arasında kalan duble yolun da bitirilmesi için elimizden geleni yapacağız” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: