Gündem

“YERELDE İKTİDAR OLMAK İÇİN ADAYIM”

Çorum’da CHP kongre sürecine girerken adaylardan Güngör Atak bir açıklama yaptı. Atak, yaptığı açıklamada:

“Cumhuriyet Halk Partisi Çorum Örgütünde kongre süreci delege seçimleri ile başlıyoruz.

CHP’nin Çorum’da bir dönem merkez ilçe Başkan yardımcısı ve önceki dönem İl Başkan Yardımcısı Olarak görev yaptım
“hedef; yerelde iktidar” sloganıyla yola çıkarak, çalışmalarımızı yoğunlaştırdım.

BEYAZ LİSTE İLE BEYAZ BİR SAYFA Açmak istiyoruz “Şahsıma güvenen parti büyüklerim ve üyelerimiz tarafından Cumhuriyet Halk Partisi Çorum Merkez İlçe Başkanlığı için aday olmam tebliğ edilmiştir. Bugüne kadar CHP için verilen hiçbir görevden kaçınmadım, partimin oy oranını yükseltmesi ve iktidara gelebilmesi için elimden gelen her türlü çabayı gösterdim.
Partimizin Çorum’da 2024 yılı Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde üstün başarı sağlaması, yerelde iktidar olması için elimizden gelenin fazlasını yapacağımızın, bir fazla oyun mücadelesini vereceğimizin bilinmesini istiyorum.
Parti büyüklerim ve yoldaşlarımıza söz veriyorum; hep birlikte, el ele, gönül gönüle yerelde iktidarı sağlayacağız.
“Beyaz liste” ile gireceğimiz delege seçimlerinde alacağımız sonuçlarla yerelde iktidarı sağlayacağımıza ve genel iktidara güç verecek ekibimizle göreve geleceğimize inancım tamdır.
Parti içi demokrasinin en güzel örneklerinin sergileneceğine inandığım delege seçimlerinde ve merkez ilçe kongresinde aday olan arkadaşlarıma da başarılar dilerken, Cumhuriyet Halk Partisi’nin ve ülkemizin aydınlık geleceği için tüm partililerimizden, cumhuriyet sevdalılarından destek bekliyorum saygılarımla.” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: