Gündem

Çorum’u yasa boğdu: Burak Tur öksüz kaldı

Çorum’dan misafir olarak geldiği Samsun’da serinlemek için denize giren Burak Tur’un sahibi Satılmış Candan akıntıya kapılarak hayatını kaybetti.

Olay, Atakum ilçesi Adnan Menderes Bulvarı sahili Kurupelit Halk Plajı mevkisinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Çorum’dan geldiği öğrenilen Satılmış Candan (44), serinlemek için Karadeniz’e girdi. Akıntıya kapılan Candan bir süre sonra denizde kayboldu.

Denizde kaybolan Candan için Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanlığı dalış timi ile Samsun Emniyet Müdürlüğü kurbağa adamları su altında arama çalışması başlattı. Kaybolduktan yarım saat sonra denizde bulunan Candan, sağlık ekipleri tarafından Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırıldı. Durumu kritik olan Satılmış Candan, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılmayarak hayatını kaybetti.

KADER: İKİ ORTAK DA 44 YAŞINDA HAYATA VEDA ETTİ

Çorum’un önde gelen servis firmalarından Burak Tur, 6 yıl arayla iki ortağını da kaybetti. Firma ortaklarından ve Çorum’un sevilen simalarından Zekeriya Yiğit, 2 Ağustos 2017 tarihinde 44 yaşında hayatını kaybetmişti.

Aynı zamanda Çorum Taksiciler, Minibüsçüler ve Servisçiler Odası Yönetim Kurulu üyesi olan Satılmış Candan’ın ani kaybı ise sevenlerinde büyük üzüntü yarattı.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: