Gündem

AK PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANI ERHAN AKAR’DAN BUHARAEVLER MAHALLE MUHTARI ÜMİT PATIROĞLU’NA ZİYARET

AK PARTİ merkez ilçe başkanı Erhan AKAR ve yönetimi Buhara evler mahallesi muhtarı ümit patıroğlunu ziyaret ettiler. Patıroğlun’un çalışmalarından memnun olduklarını, Buhara evler mahallemize yaptıkları hizmetin takdire şayan olduğunu hizmete durmaksızın devam edilmesi gerektiğini dile getirdi.

Ziyaretinde mahallerimizin bizler için çok kıymetli olduğunu çorum da girilmedik mahalle kalmayacağını bütün mahallelerimize eşit şekilde hizmet edildiğini ve edileceğini dile getirdi.

Bu aziz milletimizin her şeyin en iyisine layık olduğunu ve çorum da hizmet edilmedik mahalle cadde sokak kalmayacak şekilde hizmete devam edileceğini vurguladı.

Sık sık mahalle muhtarlarımızı ziyaretlerimize devam edeceğiz muhtarlarımız mahallelerimiz deki hizmet lokomotiflerimiz ‘dir vatandaşlarımız istek ve taleplerini sorunlarını muhtarlarımıza gönül rahatlıyla dile getirmelidirler.Halka hizmeti Hakka hizmet prensibiyle çorum halkımıza hizmete devam edeceğiz dedi.

 

The post AK PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANI ERHAN AKAR’DAN BUHARAEVLER MAHALLE MUHTARI ÜMİT PATIROĞLU’NA ZİYARET first appeared on KANAL 101.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: