Gündem

DOĞAFİZ SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ, HİZMETE AÇILDI

Çorum, yeni bir sağlıklı yaşam merkezine daha kavuştu.

Fizyoterapist Meltem Avcu Aygün’ün sahibi olduğu Doğafiz Sağlıklı Yaşam Merkezi, Ulukavak Mahallesi Atalay 1. Cadde No: 6 adresinde düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, Meltem Avcu Aygün’ün eşi Haydar Aygün, baba Ali Avcu, Karip Aygün, iş insanı Uğur Urhan başta olmak üzere çok sayıda davetlinin katılımı ile yapılan açılışta Çorum’a yeni bir sağlıklı yaşam merkezi kazandırmanın gururunu yaşadığını söyleyen Meltem Avcu Aygün, Çorumluları merkezlerine davet etti.

Fizyoterapi, Manuel Terapi, Plates ve Ağrı Yönetimi alanında hizmet sürdürecek olan Doğafiz Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde çocuklara ve büyüklere yönelik ayrı ayrı odalarda fizyoterapi hizmeti verileceği, ayrıca özellikle otizmli çocuklara özel bir odalarının bulunduğu dile getirildi.

Açılışı yapan Başkan Yardımcısı Turhan Candan da Fizyoterapist Meltem Avcu Aygün’ü kutlayarak, hem sağlıklı yaşam merkezini gezdi, hem de bilgi aldı.

Sağlıklı yaşam merkezinde, yaşanan sağlık sorunlarına ilişkin özel rehabilitasyon yönetimi uygulanıyor.

Yetişkinler için; ortopedik rehabilitasyon, nörolojik rehabilitasyon, pulmoner rehabilitasyon, sporcu rehabilitasyon, skolyoz, geriatrik rehabilitasyon ve kişiye özel rehabilitasyon çalışmaları,

Çocuklar için; riskli bebek, spina bifida, down sendromu, kas hastalıkları, yürüyüş bozuklukları, brakial pleksus yaralanmaları, otizme özel çalışmalar, plates uygulamaları; mat plates, reformer plates, klinik plates ve hamile plates uygulamaları ile hizmet veriliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: